Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy ne legyen bűntudatom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ne legyen bűntudatom, hogy a barátom pénzel?

Figyelt kérdés
Lényeg, h sosem szerettem ha valaki eltart vagy épp vesz nekem dolgokat. Persze mások kapnának az alkalmon, de én nem. Az én fizetesem az adósságra albérletre elmegy. Zavar, h nincs pénzem s a párom hív meg mindenhova, illetve nem engedi h fizessen. Továbbá ruhákat vesz. Mit csináljak,hogy ne érezzel bűntudatot miatta?

2019. máj. 9. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
A párkapcsolat lényege, hogy támogassuk a másikat. Igen, anyagilag IS! Egy FÉRFI pláne!
2019. máj. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

Ha komoly kapcsolatban vagytok, teljesen normális. Ha neki jobb a fizetése, akkor teljes mértékben elfogadható, hogy meghív.


Egyes, teljesen egyetértek veled. Kérdező, ne csodálkozz rajta, ha majd mindennek lehordanak, itt elég sok rosszindulatú ember van, de ne foglalkozz velük. Csak magadnak és a párodnak kell ezzel elszámolnod, senki másnak. Ha te nem érzed gáznak, akkor nincs semmi gond.

2019. máj. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szóval .... ha a barátod elvesztené a munkahelyét akkor te sem támogatnád?

Milyen kapcsolat ez?

Szerintem egy jó kapcsolatban erejükhöz mértem arányosan fizetnek a partnerek mindent. Mondom arányosan.

Ha nyaralni mentek és a párodnak 3 szoros fizetése van akkor úgy normális ha ő 3x annyit rak bele.

2019. máj. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nem eltartas. Eltartas az, amikor semmit nem keresel ( noha kereshetnel mert lehetoseged lenne ), es mindent a masik fizet. A te eseted csak annyit jelent, hogy keveset keresel. Ilyen esetben teljesen helyenvalo a masik segitese, sot...
2019. máj. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk úgy hogy befejezed az élősködést és elkezdesz dolgozni. Így lúzernő maradsz.
2019. máj. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!