Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A karrier miért csak a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A karrier miért csak a férfiaknál kiemelten fontos mikor párválasztásról van szó, a nőknek miért nézik el azt is ha akár munkanélküliek mindenféle karrier nélkül?

Figyelt kérdés
2019. máj. 15. 12:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

Nekem nem nézte el soha senki. Mindig minden pasim elvárta, h a saját lábamon is meg tudjak állni. Olyannyira, hogy volt olyan, aki nem értette, hogy kereshetek feleannyit mint ő (5 évvel volt idősebb, én meg akkor kezdtem dolgozni).


Amúgy az is közrejátszik, hogy a férfiak nagy része bármilyen lyukba betenné a farkincáját. Te is.

2019. máj. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%

Azért, mert két külön csoportról beszélsz.

Mármint: nők között vannak, akiknek kiemelten fontos a férfi karrierje (őket kiválasztottad), és vannak, akiknek nem, vagy legalábbis nem kiemelten (őket elegánsan elfelejtetted), és férfiak között is vannak, akiknek kiemelten fontos a nő karrierje (őket elegánsan elfelejtetted), és vannak, akiknek nem, vagy legalábbis nem kiemelten (őket kiválasztottad).

Ilyen szelektált összehasonlítás után nyilván fura eredményt kapsz.

2019. máj. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Mert a nők szeretik, ha rendben van az élete annak a férfinak, akivel összekötnék a saját életüket, a férfiak egy része pedig elmondhatatlanul igénytelen párválasztás terén és képes lenne bárkivel összejönni akinek pulzusa és vaginája van, a másik részük pedig direkt azt keresi a nőben, hogy a nő valamilyen téren kevesebb legyen nála, mert 1, valaki felett állni hatalmas ego növelés 2, az ilyen nőket könnyebb manipulálni,mint egy egyenrangú társat.
2019. máj. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%

Sógornőm két éve otthon van a gyerekkel, anyósom és a többi rokon folyamatosan lustázzák, hogy miért nem megy vissza dolgozni. Pedig ők még úgymond konzervatívabb rétegnek számítanak.

Amikor nekem nem volt munkám, egy páriának éreztem magam, akkor ment tönkre majdnem a kapcsolatom is. Az apám folyamatosan azt ecsetelte, hogy az utcán fogok megrohadni.


Tesóm meg munkanélküli, férfi, nagyon régóta, ez senkit nem érdekel, úgy él mint marci hevesen a szüleinknél. Drágább ételeket eszik, drágább ruhákat hord, mint mi mert eltartják, megveszik neki.


Van ilyen is.

2019. máj. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
29%
De persze erősen létezik az a jelenség is amiről te is írsz. Csak ezt az általánosítást nem szeretem, ahogy fogalmaznak itt a kérdésekben, mintha semmi súlya nem lenne mondjuk az én szívásomnak.
2019. máj. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
17%

Mert nekünk a dolgunk erőforrásokat biztosítani meg megtermelni.

Evolúció kérdező ,a férfiak mentek mindig ,,vadászni" vagyis dolgozni a nők otthon voltak,és csak azok kaptak nőt akik dolgoztak akik vezették a törzset ergó az alfahím.

2019. máj. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
22%

Férfiként, nekem kell pénzt keresni.

A pénz miatt lehet jó nőm.

Magasról teszek a nő szakmájára, sulijára! Vonzó és bevállalós legyen, ennyi.

2019. máj. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
98%
Nem mindenki nézi el. Arról meg nem a nők tehetnek, sok pasinak mindegy, csak lyuk legyen.
2019. máj. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Nekem fontos a nő karrierje és iskolázottsága.


Egy nő, legyen profi, képzett fitness oktató! :)

Az a legjobb a férfi számára.


[link]

2019. máj. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
10%
Ez része a kettős mércének. Te teremts egy családi házat, egy prémium autót, Ő majd nagykegyesen hoz pár cicanadrágot egy táskában. Ja és ha rosszul viselkedsz/megun akkor egy válás keretében állami erőszakkal viszi a felét.
2019. máj. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!