Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha lesz barátnőm és nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lesz barátnőm és nem tudom elvinni wellnesbe, meg külföldre nyaraltatni, meg autóval furikázni a budai hegyekbe, akkor én leszek az unalmas pasi számára?

Figyelt kérdés

Merthogy a fizuból ilyenekre nem fog telni.


F/28


2019. máj. 16. 17:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Igen, akkor csóró lúzer maradsz életed végéig.
2019. máj. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
Nem
2019. máj. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

Soha nem voltunk wellnessezni, külföldön egyszer nyaraltunk.

Viszont bejártuk egész Magyarországot, néhány napos utakon voltunk környező országokban, hétvégén eljárkáltunk. Azért ezt nehogy már ne lehessen megoldani két fizetésből. Mi egyetem mellett is kerestünk annyit, hogy ezek simán belefértek. A közös programok fontosak, nem lennék együtt olyannal akivel sehová nem lehet elmenni "nincs rá pénz" alapon. Az utazáshoz, közös programokhoz nem sok pénz kell, hanem intelligencia és utánajárás. Rengeteg szép hely van ahol a szállás is olcsó. Vagy szervezett túrák külföldre 20-30 ezer forintos áron.

Attól, hogy valaki nem milliárdos még bőven lehet izgalmas élete és eljuthat rengeteg helyre. Nyilván az egy normális nőtől nem elvárás, hogy ezeket a férfi fizesse, nálunk mindig minden felesben ment, vagy legalább mindenki fizetett valamit.

2019. máj. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Baromság, sose várnám el a barátomtól ezeket. Előző jól írja, hogy élményeket lehet szerezni minimális összegből is. Ne sajnáld rá az időt, hogy ilyeneket kitalálj, és akkor nem lesz gáz.
2019. máj. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%

1.) Nem lesz sosem barátnőd.

2.) Igen, ki akar egy szerencsétlent, aki még egy nyaralást sem tud megengedni?

3.) Tanultál volna és most lenne jó munkád.

2019. máj. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%
Előbb szerezz egy olyan barátnőt aki téged szeret, ne pedig olyan aki wellnesezni meg külföldi nyaralásokat akar a te pénzedből és ezért van veled.
2019. máj. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
30%

Hát nekem speciel pont ezek lennének dögunalom programok, amiket írsz.

Szóval lánytól függ.

2019. máj. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 peca1000 ***** válasza:
61%

Párszor félájultra szeretkezed a csajt heti néhány alkalommal, és akkor ezek nem számítanak.


Évente 1x közösen elmentek nyaralni felesbe fizetve, oszt csókolom.


Filmet, sorozatot letöltitek, megnézitek, legfeljebb havi 1-2 alkalommal sétáltok, túráztok a környéken.

2019. máj. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Miért válaszoltok normálisan ennek az állatnak?
2019. máj. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
23%

"Évente 1x közösen elmentek nyaralni felesbe fizetve, oszt csókolom.



Filmet, sorozatot letöltitek, megnézitek, legfeljebb havi 1-2 alkalommal sétáltok, túráztok a környéken."


JÉZUSKA:D Szerencsétlenek klánja.

2019. máj. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!