Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban megoldás szerelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban megoldás szerelmi bánatra, ha másokkal szexelsz?

Figyelt kérdés

Csak hogy egyértelmű legyen: szingli vagy, és el akarod felejteni a másikat, tehát nem kapcsolaton belül.


Mert szerintem nem. Viszont mindenki ezt tanácsolja, hogy így felejtsem el az illetőt. De szerintem ez hülyeség.



2019. máj. 16. 19:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
39%
Igen, megoldás.
2019. máj. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
A gyenge emberek megoldása.
2019. máj. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

Sok mindenre megoldás a szex, na erre pont kicsit sem. Sőt, ezerszer rosszabb lesz.

Ha mondjuk még mindig kötődsz érzelmileg a másikhoz akkor "megcsaltam" érzésed lesz. Meg elkezded szépen hasonlítgatni a szexpartnereidhez, eszedbe jut, hogy bezzeg ő átölelt utána, vagy főzött teát, vagy éppen az, hogy ő miért nem főzött teát amikor itt ez a másik pasi aki igen. Az érzelmi űrt nem lehet érzelemmentes szexszel betölteni.

2019. máj. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem is hülyeség, ettől még nem fogod elfelejteni. Sőt ha erősek benned az érzelmek akkor lehet, hogy nem is lennél képes mással lenni.
2019. máj. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%

Nem. Csak még rosszabb lesz tőle ☹️


F

2019. máj. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Béla. A Király. ***** válasza:
15%
Szakítás után a legjobb gyógyír a búfelejtő szex friss kalandokban.
2019. máj. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
58%
Én is ezt a megoldást találtam rá.
2019. máj. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%

Átmeneti gyors kezelés, de a fő problémát nem oldja meg, csak elfedi. Idővel meg kell küzdeni a szakítás tényével és ha szexxel próbáltad orvosolni, akkor az érzelemmentes szex által hagyott űr is visszaköszön majd.

(Saját tapasztalat, nem ajánlom ezt az utat.)

2019. máj. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem értek hozzá, nekem nem menne.

Valószínűleg rosszul vagyok bekötve, de nálam a szex érzelmek nélkül nem megy. :)


Ha neked nincs ilyen gondod, akkor jó megoldás lehet, minden haver ezt javasolta nekem is legutóbb, mások vagyunk, na. :)

2019. máj. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
55%
Itt nekem is azt tanácsolták szakítás után. De én nem értek ezzel egyet. Először felépítem magam újra, hosszabb tàvon csak ezt a megoldást találom jónak.
2019. máj. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!