Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a vörös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a vörös hajú lányokra mondogatják hogy húde szexi meg különleges, ezzel szemben egy vörös hajú sráctól általában síkítva menekülnek a nők?

Figyelt kérdés
2019. máj. 16. 22:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
A lány szép, a fiú meg csúnya, és egyiken se változtat a hajszín.
2019. máj. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%

Csak előled.


Olyan helyes vörös hajú srácot is ismerek, hogy húha. Szóval, nem, nem igaz a kérdés.

2019. máj. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%

Léteznek természetes vöröshajú emberek a Brit-szigeteken és Skandinávián kívül? Aki lehetőleg nem vörhenyes mellé?


Én kettő vöröset ismerek, akik ráadásul testvérek, de mellé olyan vörhenyesek szegények, hogy inkább hátrány nekik, mint előny, pedig a páros női tagja arcra szép lenne, de így nem tudja annyira jól előadni, a srác meg... Hát legyen elég annyi, hogy hozza a negatív sztereotípiákat, megrekedt gyerekkorunk Dexter karakterénél.

2019. máj. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyébként ebben van valami. Nem nagyon ismerek olyan lányt akinek tetszenének a fehérbőrű, szeplős, vörös férfiak.
2019. máj. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem nincs bajom a vörös hajú pasikkal
2019. máj. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
Mi a különbség a vöröshaj és a vörhenyesség között?
2019. máj. 17. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát, elég sok vonás van, ami az egyik nemnél előnyös, a másiknál hátrányos... pl. széles/karakteres áll, nagyobb orr, szarkalábak a szem körül, bajusz/szakáll (:P), vastagabb/izmosabb karok, magas termet, stb... ezek ugye egy férfit általában vonzóbbá tesznek, nőknél viszont hátrány (és könyörgöm, ne jöjjön senki, h “deénamagasnőketszeretem”, általánosságban írtam). A vörös haj is ilyesmi lehet a férfiaknál (bár én nem rugdosnám ki Harry herceget az ágyamból, de feltételezem te tapasztalatok alapján írtad, amit írtál...)

Illetve ami még eszembe jutott, az a vörös hajjal együtt járó szeplők: valamiért sokan “cukinak” tartják a nőknél, ami meg “cuki”, az ugye általában nem a férfiasság szimbóluma.

2019. máj. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem soha nem tűnt fel, hogy bármi probléma lenne a vörös hajú férfiakkal, csak itt gyakorin olvastam ilyesmit. A vörös hajú férfi ismerőseimnek gimi óta folyamatosan van barátnője, soha nem volt gondjuk ilyesmivel.
2019. máj. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát én csak azért nem lennék vörös hajú sráccal, mert én magam is vörös hajú vagyok, szerintem nagyon furán jönne ki :)
2019. máj. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem a vöröses hajú srácok bejönnek, szerintem a nők is szépek. Nagyon sok természetes vöröst láttam már mindkét nemből szép, helyes arccal...

N

2019. máj. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!