Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok, hogy nez ki az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, hogy nez ki az a lany, akire azt mondjatok hogy szivesen neznetek ki ugy? Fiuk, hogy nez ki az a lany, aki szerintetek nagyon szep?

Figyelt kérdés
Linkelhettek is.
2019. máj. 17. 12:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
56%

[link]


Ő sokak szerint túl vékony, de nekem tetszik, hogy izmos, formás és melle/feneke is annyi van amennyi pont jó + az arca is nagyon szép.

L

2019. máj. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Na,O szerintem is nagyon szep!!

pedig arcra nem is olyan kulonleges,de egyszeruen van benne valami :)

az alakja az meg kifogastalan.

2019. máj. 17. 12:09
 3/18 anonim ***** válasza:
54%
Èn nem akarok senkire sem hasonlítani. Ha másokat akarsz leutánozni ès úgy akarsz kinèzni mint ők csak elpazarlod önmagad. Vagyok aki vagyok magamból hozom ki a legtöbbet ès így èrzem jól magam. N
2019. máj. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
39%

Kevés olyan lány van, akin annyira tetszik minden, hogy konkrétan egészben elcserélném vele a külsőm, de ő az egyik:

[link]

[link]

2019. máj. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem például Shakira és Jennifer Lopez nagyon jól néznek ki, bár utóbbin azért voltak utómunkálatok.


De azt nem értem, hogy miért kell bunkó stílusban válaszolni, egy normálisan megfogalmazott véleményre...

2019. máj. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
73%

Nekem ő az ideálom: [link]


[link]

2019. máj. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
66%
Ha és 22 n vagyok!
2019. máj. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
68%

Igaza van a 6-osnak kèrdező. Fogalmam sincs ki az a Szabó Pèter azt kèrdezted:


" Lanyok, hogy nez ki az a lany, akire azt mondjatok hogy szivesen neznetek ki ugy? "


Èn pedig válaszoltam èrdemben, hogy magamra, mert van egy egèszsèges önbizalmam, kèpes vagyok elfogadni saját magam a hibáimmal együtt vagy változtatni azokon ès nem másokhoz mèregetem magam.

2019. máj. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
De en nem vagyok kivancsi olyan velemenyekre,ami nem ehhez a temakorhoz tartozik :) Ha azt kerdeztem volna hogy "hogy nezhetek ki ugy,mint shakira?" vagy "Milyen kulsovel kellene rendelkeznem ahhoz,hogy mindenki szepnek talaljon?" akkor megertem,hogy kapok egy olyan valaszt,mint a #2..de igy? Nem szeretem amikor ossza valaki azt eszt,ugy hogy koze nincs a temahoz.
2019. máj. 17. 12:41
 10/18 anonim ***** válasza:
53%

Nem vagyok biszex, de némelyik lánytól még nekem is tátva marad a szám :D A Miután c. film főszereplője, Josephine Langford:

[link]


Na vele bármikor cserélnék. Bár én magammal is elégedett vagyok, vékony és sportos, szőke haj, kék szem, de ő aztán tényleg gyönyörű.

23L

2019. máj. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!