Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a szituáci...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a szituációról?

Figyelt kérdés

Egy szolgáltatás kapcsán kapcsolatba kerültem egy tőlem fiatalabb sráccal.

Kezdetben még távolságtartónak is tűnt, most meg szóvá teszi, hogy “ az a baj , hogy olyan gyorsan letelik az idő”-nyilván ezek mindig olyan kijelentés, amit lehet magára a tevékenységre is fogni, amiért oda járok.

De ez mellett miután megtudta hol lakom, eljött oda kirándulni (panorámás hely) valami ismerősével, mondván nem tudta hova menjen holott szakadó eső volt..ezzel fogadott. Van, hogy úgy fogad, hogy dicséri az öltözékemet.

Autó téma kapcsán meséltem 2 koccanásomról, ami az autó csomagtartó ajtaját érintette az elmúlt években, erre azt bírta mondani, hogy “ ezek szerint szereted ha hátulról beléd jönnek?!“. Itt azért egy pillanatra ki is kerekedett a szemem, mert ezt én nagyon egyértelmű jelzésnek éreztem.

Van még pár ilyen. Nyilván gondolok én is valamit, de érdekel hogy ti, akik nem

vagytok érintettek kívűlről hogyan látjátok.



2019. máj. 17. 13:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát az tuti, hogy tipikus tirpák-humora van, szomorú, hogy ez a trend.


Amúgy mi lenne? A szokásos. Szeretne "beléd menni hátulról" (idézve a szar poénját), egy ideig, aztán go a következő csajra.

2019. máj. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Flörtöl sim@n.A legtöbb fiatalabb férfi dugáson kívül az ég világon semmit nem akarna egy nála idősebb nőtől.
2019. máj. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

:-D

Köszi

2019. máj. 17. 13:47
 4/9 anonim ***** válasza:
“ ezek szerint szereted ha hátulról beléd jönnek?!“ - ezt olvasva elfogott a szekunder szégyenérzet. Amúgy nyilván nem színházba akar veled menni :D.
2019. máj. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hát mondom, nekem így kerekedett a szemem és hirtelen meg sem tudtam szólalni, annyira nem számítottam rá.:-D

Lehet azért eljönne, próbálkozik irodalom stb. oldalról, de gondolom utána azért szívesen belém jönne hátulról.

2019. máj. 17. 14:50
 6/9 lilla64 ***** válasza:
43%

Szerintem tetszel neki,és el tudna képzelni veled egy kis kalandot,de lehet,hogy többet is.

Nem egyedi eset,hogy fiatal férfi idősebb nőbe szeret bele.

2019. máj. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem olyan nagy a korkülönbség egyébként. ő 27 körül én meg 36.
2019. máj. 17. 17:31
 8/9 anonim ***** válasza:

“ ezek szerint szereted ha hátulról beléd jönnek?!“

Nem a legjobb szöveg egy nő meghódításához. Mindazonáltal dicséretes, hogy jól a vág a fickó esze. Velem pl számtalanszor előfordult, hogy percekkel később jutott csak eszembe valami frappáns válasz, amikor már persze nem lehetett elsütni a poént.

2019. máj. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen egyébként ez a része szimpi volt hogy lecsapta a helyzetet.

Lehet gyakorlott benne..:-) vagy csak ügyesen észre vette a lehetőséget a közlésre.

2019. máj. 18. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!