Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csinos nők, van köztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csinos nők, van köztetek olyan aki büszke, Istennőnek érzi vagy szivessen érezné magát annak?

Figyelt kérdés
2019. máj. 17. 14:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Én csinos nő vagyok,de kimondottan zavarna ha valaki Istenitene engem!Szerintem ez nem oké
2019. máj. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Én utálom, ha istenítenek, mert úgy nem tudok felnézni az illetőre, akkor meg nem látom értelmét az egésznek. Pl. mondtak már olyat, hogy megtiszteltetés velem beszélni, de egyrészt ez hülyeség, másrészt meg nem tetszik, ha valaki ennyire alárendeli magát nekem.
2019. máj. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
2.jobban tetszik ha lealáz 1ferfi?
2019. máj. 17. 15:05
 4/14 anonim ***** válasza:
61%
Igen, elég extrém módon. Igazából azt szeretem, hogy ha úgy érzem, hogy csak kihasznál (szexuálisan) és nem törődik azzal, hogy én élvezem-e. De nem mondom, hogy ez a nők többsége, bár ki tudja.
2019. máj. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
72%is gáz vagy
2019. máj. 17. 15:30
 6/14 anonim ***** válasza:
47%
#4 én is ilyen vagyok. És szerintem nagyon is sok nő szeret szubmisszív lenni. Mivel attól férfi egy férfi, hogy vad, erős és domináns, nem? Így logikus, hogy az ágyban is ezt szeretjük :)
2019. máj. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%
Kink-shaming, köszi. A legtöbb nő tényleg szubmisszív, max nem olyan extrém módon, mint én. Van olyan nő is, aki szereti a szub férfiakat, csak kevesebb.
2019. máj. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Van itt igazi büszke nő is aki nem 1nyomorék szerencsétlen sub ,akit arcon kell köpni es aki nem a ferfi cipöjet akarja nyalogatni?
2019. máj. 17. 16:08
 9/14 anonim ***** válasza:
76%

Ha választani kell, akkor inkább dominánsnak mondanám magam. Viszont nem vagyok szép.

Azt vallom, hogy egy kapcsolat csak akkor működik, ha a két fél egyenrangú. (A szexben alá-fölé rendelt viszony más!) Sub pasival, főleg ha ez a hétköznapokban is jelen van, nem tudom magam elképzelni.

2019. máj. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
67%
#6 nem, nem ettől nő a nő és férfi a férfi... bár prolifalván lehet.
2019. máj. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!