Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt miért csinálja egy férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért csinálja egy férfi?

Figyelt kérdés
Neten ismerkedtem meg vele, még nem találkoztunk, de napi szinten beszélünk. Én nagyon vonzódom hozzá, és ezt muszáj kifejeznem, de erre egy csomószor azt reagálja, hogy mondani akármit lehet, meg hogy biztosan szarkasztikus vagyok. Azt tudom, hogy külsőre bejövök neki, de mondott olyanokat, hogy én sokkal jobban akarom őt mint ő engem, meg hogy tudja, hogy nem bírok magammal amiért várakoztat. Meg hogy túl érzelmes vagyok és nem tudom kifejezni magam. Ez igaz, de megkérdeztem, hogy minek beszél velem ha ennyi negatívumot lát bennem, de erre kb azt mondta, hogy de ő mindezek ellenére beszél velem, így vonjam le a konklúziókat mert nem fog dícséreteket osztogatni. De tényleg nem értem, mert engem sem érdekel mindenki, de azokkal az emberekkel nem beszélgetek hosszan stb. Ez egyre inkább rombolja az önbizalmam, mert félek, hogy nem tart elég jónak, elég érdekesnek. De eddig akárhányszor felhoztam, hogy inkább hagyjuk az egészet, akkor úgy alakította, hogy mégis maradjak. Már nem tudom, mit csináljak, mert nekem fontos az egész, de nem tudom, hogy ezekkel csak taktikázik vagy tényleg így gondolja.

2019. máj. 17. 14:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%

Miért vonzódsz hozzá?

Tulajdonkêppen nem is ismered,nem találkoztatok személyesen,ráadásul úgy néz ki csak szórakozik veled.

2019. máj. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%

Hát engem ez rémisztően emlékeztet egy férfira aki éveket rabolt el az életemből. Egy nárcisztikus és manipulatív ember volt aki csak rabolta az energiámat.

Nekem nem hangzik egy szép történetnek, amit leírtál. Nem mondhatom meg mit tegyél, de javasolni azt szeretném, légy vele óvatos.

2019. máj. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Azért vonzódom hozzá mert érdekes, és felnézek rá és érdekel, hogy mit gondol dolgokról, szeretem a hangját, stb. És mert mindig azt akarja, hogy fejlődjek és segít is ebben, amit a rendes kapcsolataimban nem tapasztaltam, meg olyan dolgokat kivált belőlem amit mások nem.

Viszont tényleg manipulatív. De azt mondta, hogy akármikor kiszállhatok, de ez nem túl könnyű. Viszont szerinte csak azért látom így, mert még nem jöttem rá, hogy nem annyira különleges, mint ahogy most gondolom. Próbáltam másokkal megismerkedni, de senki sem viselkedik úgy, ahogy ő és így egyszerűen nem érdekelnek mások. Közben meg erre vesztegetem az időmet. Kb. fél másodperc alatt el tudja venni az összes önbizalmam.

2019. máj. 17. 15:17
 4/16 anonim ***** válasza:
74%

Mennyi idös vagy?

Csak az idöd vesztegeted..

2019. máj. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
21
2019. máj. 17. 15:28
 6/16 anonim ***** válasza:
74%
Ez egy nárcisztikus pö..cs. Léptesd le, ne talizz vele.
2019. máj. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%

21 vagy???

Te, ez egy beteg lelkű gyökér, és te most éppen a legszebb éveidet készülsz elcseszni rá!!!

Ezt nagyon komolyan mondom, ennyi idősen olyat találsz, aki a tenyerén hordoz, legyél észnél.

2019. máj. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Tudom, csak annyira nehéz az egész. De én tényleg őszintén mondtam neki azokat a dolgokat, amiket érzek. És akkor olyanokat mond, hogy talán vagyok annyira vonzó, hogy felkeltsem egy férfi érdeklődését. Pedig egyfolytában kapok pozitív visszajelzéseket másoktól, én is látom, hogy nem vagyok ronda. Bár már mondta egyszer valamire, hogy csak azért csinálja, hogy mindig visszamenjek hozzá. De nem tudom, hogy hagyjam ott ha ennyire intenzív minden amit érzek vele kapcsolatban.
2019. máj. 17. 15:50
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért hagyd a fenébe, mert egy párkapcsolatban az emberek szeretik, építik egymást, nem pedig szétrombolják a másik önbizalmát.

Sokkal veszélyesebb ez, mint gondolnád.

2019. máj. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 lilla64 ***** válasza:
85%
Vigyázz az ilyen netes lovagokkal,mert sok van olyan aki már párkapcsolatban él.
2019. máj. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!