Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Volt már olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Volt már olyan, hogy érzelmileg és/vagy szexuálisan vonzódtatok egy nálatok fiatalabb fiúhoz, férfihez?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor hány éves voltál amikor ez történt és mennyi volt a korkülönbség?

Lett e a dologból valami, ha nem akkor miért nem?


2019. máj. 17. 17:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen.

10 év a javamra

2019. máj. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%

18 évesen egy 16 éves fiúhoz - nem volt semmi.


23 évesen egy 20 éves fiúhoz - 1 évig jártunk.


38 évesen egy 26 éves férfihez. 1,5 évig viszonyunk volt, de nem léptem ki a házasságomból miatta. Ennek ellenére még mindig őt szeretem.


40/N

2019. máj. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

Igen.

25 évesen egy 22 éves sráchoz.

Azt hitte, nála is fiatalabb vagyok, én meg azt, hogy egyidősek vagyunk, rendesen meglepődtünk mindketten, amikor kiderült.


Nem lett semmi, nem emiatt.

2019. máj. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 lilla64 ***** válasza:
64%

Igen.

12 évvel volt fiatalabb.

Én 38 voltam.Másfél évig tartott a viszonyunk.

2019. máj. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 lilla64 ***** válasza:
64%

Igen, 10 év minusz.

Nagyon jó barátok vagyunk,de nincs köztünk intim kapcsolat,mert Ő katolikus pap.

2019. máj. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
32 voltam, a srác 26. Rám volt kattanva, és engem is vonzott, de tudtam, hogy ebből nem lehetne más, mint testiség (ennél többre vágyom) ezért nem bátorítottam, sőt nem jártam arra a helyre, ahol vele találkoztam rendszeresen. Nehéz volt, mert utána még sokáig járt az eszemben, de elmúlt szerencsére, de jobban jártam így.
2019. máj. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
A mostani párommal. 7 év a különbség a javamra. 35+ N
2019. máj. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha csak félévvel fiatalabb, az is számít? :D
2019. máj. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!