Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok történt már veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok történt már veletek olyan hogy a pasitokra vártatok de közben leszólított egy ismeretlen srác mert nagyon tetszettetek neki?

Figyelt kérdés
Mi történt utána?Elmondtátok a barátoknak?

2019. máj. 18. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan lány aki nem mondja el, van olyan aki igen, van olyan aki meg is csalná egy ismeretlennel mert az jól néz ki, van olyan aki csak lekoptatná, van aki leoltaná.

Amennyi nő annyi féle reakció lehet erre kb.

2019. máj. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt, udvariasan elutasitottam es elmeseltem a baratomnak. Miert ne meseltem volna? Nem tettem semmi rosszat, amiert titkoloznom kene. :) Minden kis aprosagot megosztunk egymassal, ez se volt kivetel.
2019. máj. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Megesett, ha épp egyedül voltam valahol.


Megmondtam, hogy kedves, köszönöm, de van párom, így nem szeretném megadni az elérhetőségeim.

Egy kivételével eddig mindegyik megértette.


El szoktam mondani a páromnak, miért ne mondanám?

Egyszer őt is szólította meg így lány, szintén elmesélte nekem.

2019. máj. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Volt ilyen. Mar nem emlékszem, hogy elmondtam-e, elég jelentéktelen dolog.
2019. máj. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyszer volt. Mondtam neki, persze. Semmi nem történt.
2019. máj. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!