Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan találtatok rá az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találtatok rá az igazira? Amiből később esküvő/ élettársi kapcsolat lett, esetleg többéves kapcsolat?

Figyelt kérdés

Konkrétan a megismerkedés körülményeire vagyok kíváncsi.

Baráti/ismerősi körből,külsős bemutatás( kommendálás), munkahely, szórakozóhely, random városban egymásba botlás, társkereső oldal, stb.

Szándékos párkeresés volt-e(leszólítottál minden lányt a buliba), vagy a sors összehozott véletlenül.

Eleve szerelem első látásra volt, vagy hosszabb ismerkedési fázisból alakult át?


Minden részlet érdekel, ha lehet kort is írjatok, köszönöm.



2019. máj. 19. 18:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%
Erre én is kíváncsi vagyok. :)
2019. máj. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer egy szórakozóhelyen leültem egy random látszólag baráti társasághoz, mert nem volt hely, csak az ő asztaloknál. 4csaj volt, meg egy csávó, és elkezdtem át egyik lánnyal dumálni a zenéről.

Aznap este semmi nem történt, legközelebb megint találkoztunk ugyanott, megint beszélgettünk egy kicsit. Legközelebb már avval a társasággal mentem arra a helyre, és kialakult a dolog.

Szóval nem kell félni odamenni idegenekhez.

2019. máj. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy konferencián találkoztunk és összegabalyodtunk sok sör után. Ennek már öt éve.
2019. máj. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Könyvesboltban elegyedtünk szóba, mindketten fantasy rajongók vagyunk. Elkérte a számom.
2019. máj. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Tarskereson ismerkedtunk meg, nagyon hamar nehany ora alatt szerelem lett "látatlanban" amit 5 napra ra követett a randi, aznap felesegul is kert :-D Ennek 5 eve lassan és minden valtozatlan.


45N

2019. máj. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Uj munkahelyem lett.Pincerkedtem.O ott torzsvendeg volt.elejen ki nem allhattuk egymast,aztan kicsit kozelebb kerultunk egymashoz majd megint rossz lett a kapcsolatunk.

Olyan se veled se nelkuled volt.vegul ugy kezdtuk el hogy legyen csak szex aztan meglatjuk mi lesz belole.most mar a menyasszonya vagyok,1 eve egyutt elunk :)

23L

2019. máj. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Ital nagykerben voltam pénztáros, neki pedig vendéglője volt, nálunk vásárolt. Szóba elegyedtünk, randira hívott....hát így jöttünk össze, két év múlva házasodtunk, 15 éve vagyunk együtt, két gyerekünk van:)
2019. máj. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 peca1000 ***** válasza:
17%

Az igazira még nem találtam rá, mondjuk nem is kerestem sose.


Az asszonnyal társkeresőn jöttünk össze 13 éve.


Pár hónap alatt összeköltöztünk.

2019. máj. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
93%

Tinder kapcsolat volt. Már éppen kiábrándultam az egész alkalmazásból és törölni akartam, amikor írt. Megkértem, hogy keressünk más beszélgetési lehetőséget, mert éppen elhatároztam, hogy törlöm az alkalmazást.

Talán a negyedik mondatunk volt az, hogy igyunk valamit, valahol. Így is történt. Először nem tudtam hova tenni. Iszonyatosan erős személyisége van, ami szimpatikus, ugyanakkor baromi ijesztő is. Azt éreztem, hogy túl nagy falat ő nekem. Azon a randin még nem történt semmi. A másodikon megcsókolt, a harmadiktól pedig már minden szabadidőnket együtt töltöttük, ami sajnos nem volt túl sok, így néhány hónappal később kezdett szétesni a dolog. A sors fura keze, hogy nem sokkal később pont úgy alakult, hogy lakótársat kellett keresnem és kézenfekvőnek tűnt, hogy összeköltözünk. Azóta a vitáink eltűntek, jól megvagyunk. Jövő tavasszal házasodunk.

2019. máj. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
78%
Társkeresőn voltam fent unalomból 😂 Rám írt, 2 hét múlva vissza írtam ő meg szegény napi szinten várta, hogy írjak. Alkalmi kapcsolatnak indult mindkettőnk részéről, nem is tudom hogy maradtunk együtt 😂 Ennek már 6 éve és már gyerekünk van 😊
2019. máj. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!