Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a pasiról....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a pasiról. Lesz jövője? Szingli anyukák.

Figyelt kérdés

Másfél hónapja szakítottunk exemmel.

Azóta cirka 3x volt erre a gyereket inkább csak neten keresztül szereti amúgy meg bulizni jár pedig állítólag nagyon beteg volt azért nem jött erre elkapták tesómék az egyik bulizóhelyen ahol elmondta hogy nagyon szégyenli magát és fogalma sincs mi lesz vele minden nap sírva kel stb. Ezt mondta tesóméknak.

Na de hagyjuk is ez az exem.

Ez a pasi akivel beszélgetek egy katona már volt kint többször is misszióba stb.

Amúgy meg itthon van és ugye csak hétvégén van élete amúgy meg laktanyába van.

Azt tudni kell mi már akkor is beszélgettünk mikor exem még sehol nem volt.

Nekem úgye van egy kislányom aki még 1 éves kor alatt van.

Szoktam róla kirakni képeket amit ez a pasi szívelni szokott és aztán ír hogy milyen husibaba meg milyen cuki.

Azt is elmondta őt nem zavarja hogy anya vagyok mert a nővére ugyanabban a cipőben járt mint én sőt ő ikrekkel maradt magára és most decemberben volt az esküvője nővérének mert talált párt aki sajátjaként szereti a lányokat és most úton is van a közös gyerekük.

Úgyhogy emiatt azt mondta ő komolyan is gondolja.

És mondja is milyen édes a kislányom stb.

De azért azt tudni kell hogy mivel még nem találkoztunk ezért bevallott vannak más nők is akikkel ismerkedik azaz beszélget.


2019. máj. 20. 13:00
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

És azt is elmondta mit szeretne a jövőben családot és szeretne egy két éven belül gyereket.

Mikor megtudta hogy kislánya lesz nővérének azt írta nekem ő kisfiút szeretne meg ilyenek.

Ja és imádja az unokahugait a kislányokkal mindig rak fel képet sokat van velük.

2019. máj. 20. 13:02
 2/20 A kérdező kommentje:

Szoktunk beszélgetni exemről is vagyis hogy mennyire nem zavarja hogy nem látogatja a kislányom és akkor is írja mindig ez a pasi hogy mekkora gyökér az exem meg az ilyen minek vállalt akkor gyereket.

Szóval szimpatikus

2019. máj. 20. 13:05
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
Nem vagyok szingli anyuka, csak házas, de szerintem korai ilyesmiről elmélkedni, mikor még nem is találkoztatok.
2019. máj. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
66%

Írod, hogy szimpatikus a "katona bácsi". Rendben, de amit róla írsz, tudatod alatt is lehet sarkított... Ez is rendben.

Ellenben, főleg Te magad győződj meg a fiú jelleméről, komolyságáról. Beszélgetni, beszélgetni, beszélgetni ami éppen eszetekbe jut. Így tudjátok meg egymás nézetét a dolgokról. Ha a különbségek bagatellizálhatók (egy életen át!), akkor jöhet a szoros kapcsolat. Sok jót írtál erről a fiúról. Vedd tudomásul, hogy a katona élete a neki kiadott parancsok teljesítése körül forog.

2019. máj. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
66%
Szia Nazzi 😊
2019. máj. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
55%
De jó , jön a folytatás köszi Nazzi, mar unatkoztam!
2019. máj. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
60%

Nazzi élete 666667. rész.

Nazzi már megint az exed. Voltál a Brendonba mostanában? Hogy megy a szoptatás? Ugye Gucci van rajtad?

2019. máj. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
80%

Nazzi élete 20000. Fejezet.

Akkor gondolom jövőre már két gyereked lesz és egy férjed. Legalább a bátyád nem fog nézni szoptatás közben.

2019. máj. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
80%
Nazzi katonát szedett össze. Legalább lesz fegyveres őrizeted, hogy ne nézzék ahogyan szoptatsz :D
2019. máj. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 lilla64 ***** válasza:
28%
Ki ez a Nazzi?
2019. máj. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!