Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondolnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondolnátok egy ilyen nőről?

Figyelt kérdés
Van egy újdonsült női ismerősöm, viszonylag gyakran látjuk egymást, egy kisvárosban dolgozunk (nem egy helyen). Már kb. az ismeretségünk második napján elkezdett faggatni, hogy hol dolgozom, meg feltűnően érdeklődő volt, amikor szóba került a végzettségem, elismerően nyilatkozott, pedig szerintem abszolút semmi különleges nincs abban, hogy diplomásként dolgozom. Más alkalommal egészen közel hajolt hozzám, és úgy mondott valamit. Olyan is volt, hogy megjegyezte, hogy valamelyik nap látott az utcán, és volt, hogy amikor a járdán mentem, ő az utca másik oldaláról mosolyogva integetett nekem. Nem igazán tudtam mindezt mire vélni, lehetőségként feltételeztem, hogy felkelthettem az érdeklődését. Ezzel még úgy nem is lenne semmi probléma, de a múltkori beszélgetésünkkor csak úgy megemlítette, hogy "majd a barátom...", és ezek után végképp nem értek semmit. Nem fényezni akarom magam, és nincs túl nagy tapasztalatom ilyen téren, de úgy éreztem, hogy közeledni próbál hozzám. Eleve ritkán van ilyesmiben részem, nem különösebben szoktam érdekelni senkit, így lehet, hogy csak én látok bele többet, de nagyon furcsán viselkedett, legalábbis számomra furcsán. Most akkor ezek után mire gondoljak? Vajon tényleg felkelthettem a figyelmét? Nem léptem semmit eddig sem, és miután megtudtam, hogy van barátja, még annyira sem akarok, csupán kíváncsi lennék, hogy szerintetek mi lehet a viselkedése mögött.
2019. máj. 20. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Talán nincs barátja csak a reakciódat akarta megnézni? Hirtelen ez jut eszembe de ki tudja. Az is lehet hogy tényleg felkeltetted az érdeklődését aztán megszólalt a lelkiismerete.
2019. máj. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Van pasi.


Csak unatkozik.m, te vagy az új fiú az életében, így próbálhatja a karmait, hogy vonzó nő e még, hogy kivált e valami reakciót.


De a végén a pasijához megy haza, ez nem kérdés.

2019. máj. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%

Én aszondom', hogy ne közelíts hozzá, hiszen 1. párkapcsolatban él, 2. lehetséges, hogy ő ilyen közvetlenebb fajta nő.

Nekem is van 2-3 ilyen irodista kolléganőm, akik felettébb lazák, nyitottak, nyilván nem szándékoznak velem összejönni, hanem alapból ilyen a természetük. Tehetsz egy próbát, hogy meggyőződj a szándékáról, de igazából nem látom értelmét, ha egyszer vakon is ki lehet belőle következtetni, hogy ez halott ügy.

2019. máj. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ahogy írtam is, nem próbálkoztam nála, és ezek után még kevésbé akarok. Igazából arra lettem volna kíváncsi, hogy szerintetek ez minősíthető-e "nyomulásnak", felfogható-e ez úgy, hogy pl. vonzónak/érdekesnek talált, és férfiként nézett rám, vagy egyszerűen csak haverkodni próbált.
2019. máj. 20. 21:26
 5/9 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Ha harminc plusz korosztály, lehet csak az egoját legyezgeti ha flortolhet és másokkal is ezt teszi. Bár belegondolva ezt lehet a fiatalabbak is csináljak...
2019. máj. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5: Őt nem tudom, szerintem olyan 30 körül lehet, én 30 fölött vagyok, tehát szerintem nagyjából azonos korosztály lehetünk. Mivel nem nagyon szoktam érdekelni senkit, így számomra feltűnő volt a viselkedése, olyan volt, mintha nyomulni akart volna, vagy nem tudom. Mondjuk engem kezd egy kicsit zavarni ez az egész, főleg így, hogy elvileg van barátja, számomra már egy kicsit tolakodó az, hogy ennyire figyel engem.
2019. máj. 20. 21:38
 7/9 anonim ***** válasza:
#5: ezt szerintem nem fiatalok vagy idősebbek csináljak, hanem azok, akiknek hosszú párkapcsolata van, egy kicsit esetleg unják is, és próbálnak pozitív megerősítést találni
2019. máj. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vagy unatkozik a kapcsolatában, vagy csak mindenkivel ilyen közvetlen.
2019. máj. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Vannak nők, akik állandóan ilyenek, gyakorlatilag mindenkivel. Ha vele egy társaságban mozognál, láthatnád, hogy sok más férfival, de talán a nőkkel is így viselkedik.

Gáz az ilyen fajta viselkedés, könnyű többet látni mögé.

2019. máj. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!