Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A gazdag lányok többnyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gazdag lányok többnyire szebbek - más is észrevette?

Figyelt kérdés

Egy másik kérdés (nem én írtam ki) ihletett.


Már általános iskolában is látszik, hogy a jómódú családból származó kislányok valahogy szebbek. Nem csak a ruháik miatt, hanem az arcuk, hajuk...Középiskolában meg ez aztán tényleg kitűnik.

Két kifejezetten szép lány járt az osztályunkba gimiben, mindketten gazdag családból. A párhuzamos osztályba 3, ugyanez a helyzet. De úgy az egész iskolára érvényes volt ez.


Vannak azok a tipikus gazdag lányok, akikről azonnal le lehet szűrni már ránézésre. Pár példa:

[link]

[link]

[link]

[link]


Arra is gondoltam, hogy genetikai oka lehet, de még az egyik olyan lány ismerősöm is, aki átlagos anyagi helyzetből jött átlagos lányként, amikor gazdag párja lett, "megszépült".

Akkor is, ha nem sminkel, és egyszál pizsamában van otthon.


Kb ekkora szintű a változás.


Ilyen volt:

[link]


ilyen lett szint:

[link]


Itt most csak a stílusra, kisugárzásra gondolok, hogy az átlag lányból kb 4 év alatt igazi jó nő lett.


(a képek csak illusztráció)


2019. máj. 20. 21:21
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Mi állhat a jelenség hátterében?
2019. máj. 20. 21:22
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem vettem észre, viszont középkorúan már kiütközhet a anyagi különbség.

Fogazat, test és arcápolás, öltözködés, kíméltség.

Férfiakra is ugyanez vonatkozik.

2019. máj. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
50%
Az utolsón a csaj anorexiás, szted van penze kajára?
2019. máj. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
43%
Utolsó kép félelmetes, mint egy élő halott. Szerintem n8ncs ilyen összefügés egyébként,
2019. máj. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem minden esetben van így, ismerek olyat aki fordítva is van!


De. A szép ruhák, smink, kozmetika, fodrász, testápolás, fitness bérlet, egészséges ételek mind mind pénzbe kerül. Nem beszélve arról, ha valaki még durvább dolgokba is belemegy, műtét vagy hasonló. A képeken a lányok súlyos pénzeket költöttek szépségápolásra az biztos!

A kisugárzás is jobb lehet, ha biztosabb az anyagi háttér és egy csinosabb ruhát, cipőt, táskát tud felvenni.

2019. máj. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem meglepő, van pénzük a külsejükbe invesztálni. Azzal nem értek egyet, hogy minden gazdag családba született nő szép, sőt... De hogy van pénzük igényesen kinézni az igaz. Nyilván akinek nincs min aggódni, kényelmes élete van, jó kajákat eszik és telik fodrászra, kozmetikai beavatkozásokra,plasztikára, jó ruhákra az jobban fog kinézni. Ez ennyire egyszerű.

Aki máról holnapra él, megnyomorítják a gondok és nincs pénze normális ételre sem, az nyilván nem fog jól kinézni.

2019. máj. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Fiatal korban (mondjuk 18 éves korig) többet számít, hogy pl mennyit mozog, mint az, hogy mennyi pénze van. Persze a gazdagabb családokban inkább van hagyománya, hogy edzésre hordják a gyereket, de kb ennyi a különbség.



Kicsit később a munka nagyon meg tudja viselni az embert. Pl a gimiben még egyformán csinos lányok közül nem mindegy, hogy ki ment egyetemre, ki kezdett melozni.


28-30 körül már nagyon látszik, hogy ki végez fizikai munkát, ki éjszakázik, kinek van ideje pihenni, és ki csinál másodállást, ki mennyire stresszel.



Ennek semmi köze a genetikához.

2019. máj. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
89%
Itt anyuci is hasonló általában...
2019. máj. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
16%

A gazdag lányok legtöbbször jóízlést tanulnak otthon, a többiek ritkán.


A lakberendezésben is meg lehet figyelni, hogy kire mi ragad, de hotelben is pillanatok alatt látszik.


Letisztult, elegáns, egyszerű, tiszta a gazdagok stílusa.


A ruhájuk frissenmosott, nem gyűrött, a bőrük ápolt, a fogazatuk rendezett, az alkatukhoz és adottságaikhoz illő a visszafogott stílusuk.


Igen, látszik, férfiakon is, nem csak nőkön. Sőt, érződik a mozdulataikon, lassabbak, kimértebbek, lassabban beszélnek, ritkán nyilvánítanak szélsőséges véleményt.


Mondjuk egy arcképből nehéz ezt megmondani, de igen, van különbség, és ez nem a pénz( nem véletlen nem bírják az újgazdagokat).

2019. máj. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

"A ruhájuk frissenmosott, nem gyűrött, a bőrük ápolt, a fogazatuk rendezett, az alkatukhoz és adottságaikhoz illő a visszafogott stílusuk."


Azért ez szerencsére nem csak a gazdagokra igaz.


Csóró lány vagyok, de sose mentem sehová se gyűrötten, koszosan, ápolatlanul, és a fogsorom se hiányos szerencsére.

Meg figyelembe veszem az adottságaim az öltözködésnél, ez sem pénz kérdése.

2019. máj. 20. 21:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!