Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mekkots melle van a feleségedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkots melle van a feleségednek, és mennyire feszes?

Figyelt kérdés
2019. máj. 21. 08:35
 1/10 Béla. A Király. ***** válasza:
36%
Tapasztalatom szerint minek nagyobb egy mell, annál kevésbé feszes. Mármint az igazi. A mű ciciket nem szeretem. Páromé 75C, vékony lány szép nagy, de nem óriási mellekkel. Mikor felszedett magára kis extra súlyt, akkor a mellei is nagyobbak voltak.
2019. máj. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

70B és tökéletes.


31F

2019. máj. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
75 C. Ahogy az első mondja, nálunk is volt, h felszedett kicsit, akkor nagyobb lett, aztán leadta, visszament C-sre, na azóta nem olyan, mint két fél focilabda (16 éves kora óta ismerem, sose volt műmelle, nem is akart volna). Szerinte a fogyás után lógós lett, szerintem meg tök normális, a ceruza is simán kiesne alóla.
2019. máj. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Mekkora? Nem tudom. Olyan hogy teljesen kitölti a markom. Formás két félgömb és szerencsés alkat, ha szed fel magára, az is majdnem olyan kemény mint az izom. Két gyerek, mindkettőnél szedett fel, adott led, szoptatott. Még sem lett soha az a laza elfolyós sehol.
2019. máj. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondja 80/E.

Nem is feszes, lóg is, de a miénk.

2019. máj. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
88%
09:13 Ez jó volt. :DDD
2019. máj. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem fogalma sincsen a férjemnek, hogy mekkora a mellem, sosem érdekelte, most sem érdekli.

Legyen ebéd, meg tiszta lakás.

2019. máj. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%

75B

Labdák voltak aztán miután megszületett a gyerek és szoptatott lógósak lettek, engem amúgy nem zavar, fenékpárti vagyok és abban erősebb mint ciciben. A 2. gyerek után szeretne szilikont és én támogatom.

2019. máj. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

7-es: szegény asszony!

De ha apucit nem érdekli, attól még nekünk elárulhatod a melleid méretét!

2019. máj. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jah bocsi, a pontozások alapján már látom azt vártad, h a B-nél nagyobb cici már lóg. Nem vagyok totál ostoba, tisztában vagyok vele, h majd a terhesség/szoptatás/idő múlása okán az én feleségem mellei is nagy valószínűséggel lógni fognak... evvan, nekem meg a heréim, le se fhosom. Ha azt akarod hallani, h baj-e a te valszeg lógós melled, akk miért nem azt kérdezed...???
2019. máj. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!