Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok nektek van a barátnőtők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok nektek van a barátnőtők mellet "külön kis internetes világ"? Ezalatt értem, hogy likeoltok a facebookon instagramon, beszélgettek olyan csajokkal akik más városban laknak?

Figyelt kérdés
Távkapcsolat elején vagyok,és ezeket akaratom ellenére de észre veszem. Nem akarok ezért rinyálni igy az elején de titokban zavar.lehet ebből valami baj?
2019. máj. 21. 09:08
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem még nagyon fiatalok vagytok, és a srác élvezi az életet. Egy normális kapcsolatban nincs ilyen, de az még csak pár év múlva lesz.
2019. máj. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Khmn, nos, igen. Egy "külön kis világ", igen.
2019. máj. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%
A srác még “vágyik” ezekre. Majd kinövi. Fiatalon normális;).
2019. máj. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Vajon a nézegetésre/beszélgetésre vagyik vagy másra is....? Áh..
2019. máj. 21. 10:07
 5/9 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem ennyi így elég neki :).
2019. máj. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mennyi idősek vagytok?

Valaki minden sz*rt likeol, valaki meg titokban fűzöget a nője mellett másokat is. Ennek is vannak fokozatai; csak a neten, vagy tovább is megy találkozásig. Ezt ennyiből nem lehet megmondani, hogy a tiéd mit csinál.

2019. máj. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Na most én 20F vagyok nem vagyok öreg de már nem is tini...


De a barátnőm mellet nem csinálok ilyeneket elvből sem... ha beszélek lannyal akkor az max a suli vagy munkahely de akkor sem olyan szándékkal... de nem flortolgetek meg nem irok ra random lányokra na meg nem likeolgatok nőket csak kajákat meg haverokat :D


De ezt ugyan ugy elvárom én is a páromtól!


Ez nem feltétlen a kapcsolat idejétől függ inkabb a minőségétől...

2019. máj. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A minőségről annyit,hogy ő nem szeretné,hogy menjek oda ahol ő lakik,igy ő akkor jön mikor neki ideje és kedve van, amikor együt vagyunk nagyon jó de mást nem igazán van mit tegyek
2019. máj. 21. 14:14
 9/9 anonim ***** válasza:
Keress egy olyan pasit, aki értékel és felvállal. Ez nem kapcsolat.
2019. máj. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!