Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire lehetne elvárni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehetne elvárni hogy egy kicsit félretegye a munkát és foglalkozzon velem is?

Figyelt kérdés
A párom elhivott magához1 hétre. Ebből már 4 eltelt, reggel együtt eszünk majd ő elmegy dolgozni, este jön csak haza, akkor folytatja még a melót, majd fürdés és alvás. Tegnap pl nagyon fáradt volt én kielégítettem, de már nem viszonozta mondván fárasztó napja volt. Megértem én hogy dolgoznia kell, de nem ilyennek gondoltam ezt a hetet.
2019. máj. 21. 10:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Te nem dolgozol?
2019. máj. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én elrendeztem a dolgaim, így ezen a héten nem kell dolgoznom. Ha valami mégis közbejön azt megoldom számítógépen.
2019. máj. 21. 10:11
 3/8 Rockarc ***** válasza:
83%

"nem ilyennek gondoltam ezt a hetet"


Na pont ezt kene mondanod neki. Nem is ertem, miert irtad ki ezt a kerdest, tudod a valaszt.


43F

2019. máj. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mondtam neki.. Az volt a válasz hogy sajna ilyen a munkás élet..
2019. máj. 21. 10:18
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha már elhívott magához 1 hétre(!), akkor illene úgy rendezni a sorait munkahelyen, hogy rád is tudjon időt szakítani. De te most konkrétan azért mentél hozzá 1 hétre, hogy ő kényelmesen kielégüljön. Én 2 nap után cuccoltam volna haza.
2019. máj. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem tényleg ilyen a felnőtt élet, mindkét fél csinálja a dolgát, dolgozik.


Legalábbis ami a munkát illeti.


Nem nyaralni mentél, különben meg kellett volna beszélni, hogy vegyen ki ő is pár nap szabit. De ezeknek a dolgoknak a kulcsa a kommunikáció: mondd el, hogy mit vársz ettől a héttől, kérdezd meg, hogy ő mit tervez. Ha nem tud szabit kivenni, és hulla fáradt minden este, akkor is jólesik neki, hogy ott vagy, hogy melletted ébred.


Szerintem ezek fontosabb dolgok, mint a hiszti, hogy épp viszonzás nélkül szoptad le.

2019. máj. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 lilla64 ***** válasza:
100%
Ha már meghivott, egy kicsit tényleg foglakozhatna többet veled.Mond meg neki,hogy most egy kicsit hanyagolja a munkát ha már nem is tudott szabit kivenni.
2019. máj. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha ő hívott el és nem te toltad oda magad (ahogy külföldön élő egyik rokonom szokta, hogy csak odaszól, hogy jövő héten jön), akkor illett volna szabaddá tennie magát pár napra (ha nem is egész hétre). Azt is elvárja esetleg, hogy ellásd a házimunkát, amíg ő dolgozik?
2019. máj. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!