Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés ha barátnője van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés ha barátnője van embernek, milyen érzés vele kelni és szuszogni az ágyban?

Figyelt kérdés

milyen érzés amikor nyomja a fejét a mellkasodba, amikor simul, ahogy simogat?


milyen érzés simíatni a formás fenekét miközben főzi a kávét reggel, s dúdolgatja közben hogy mennyire szeret?


Milyen érzés ez?


(sose volt még barátnőm, F/28)


2019. máj. 21. 11:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hirtelen azt olvastam h 18 éves vagy..mondom szegény srác. Aztán láttam hogy 28...na mostmár nagybetűvel csodálkozok..hogy SZEGÉNY CSÓRI :((


Válasz egyébként: nagyon jó..semmihez sem hasonlítható :) Azt még hozzátenném, hogy ennél jóval több mint amennyit leírtál.

2019. máj. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Még simán összejöhet, csak legyél nyitott.

És amúgy csatlakoznék az előttem szólóhoz, nagyon nagyon jó érzés, főleg ha kölcsönös

2019. máj. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos a kérdésed. Ha sose volt még barátnőd, akkor valamit biztos rosszul csinálsz. Próbálj rájönni mi az, változtass és megtudod :)
2019. máj. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Ez így filmben, vagy reklámban tökéletes, de a való életben azért nem így megy.
2019. máj. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
De miért ő főzi a kávét?
2019. máj. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Milyen szépen fogalmaztál. Tetszik.
2019. máj. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
39%
Hát nem olyan, mint amilyennek elképzeled. Vagyis te a rózsaszín szerelmes oda vissza kapcsolatra gondolsz, ami nagy szerencse. Egy sima párkapcsolat nem ennyire idili.
2019. máj. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%

#5

"De miért ő főzi a kávét?"

Mert a kérdező nem kávézik.

2019. máj. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
22%
Hidd el, nem olyan egy párkapcsolat hogy a nő dúdolgatja hogy "jaaaj de szeretlek" mikörben kora reggel alig bír kikelni az ágyból. Aztán ha azt a szuszogást érted ami az éjszaka fojamán kb 10 percig nem zavaró, utána átvált trex módba...az nem a legjobb főleg ha nézegeted az órát és rá jössz hogy már csak 2 órád van aludni. Az én párom főzni nem tud..kérte hogy tanítsam meg...de amikor oda hívom akkor nincs kedve meg lusta. Öszvisz a házi munkából annyit kell csinálnija hogy berakja a mosást megkiteregeti..és amikor már két napja áll a kimosott ruha a mosógépbe, akkor direkt sem szólok neki. Várom a pillanatot hogy mikor veszi észre. Na meg a sepregetés az ő feladata, de persze azt is úgy végzi el hogy a székek lába alá, ágy alól, asztal alól nem seper ki. A többi az én dolgom... Na meg amikor bunkózik, teljesen indokolatlanú...aztán naponta szakít, meg mindent a fejemhez vág, és szóhoz sem hagy jutni...nehogy már esélyem legyen egy kis logikával felfogatni vele hogy ő a hülye..ordít továbbra, aztán én költök 6-7 ezret virágra hogy ne legyen feszűlt hangulat. És tudnék még mesélni... Hidd el addig jó egy párkapcsolat amég csak ismerkedtek.
2019. máj. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, szereted a barátnődet, azért vagy még vele együtt ezek után?
2019. máj. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!