Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minek mondja, hogy szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek mondja, hogy szép vagyok, amikor tudja, hogy nem igaz?

Figyelt kérdés

Nem a párom az illető, hanem csak egy haverom.

Neki nincs senkije, állítása szerint nincs olyan nő a környezetében, aki annyira felkeltené az érdeklődését külsőre, hogy aztán meg is akarja ismerni.

Beszélget lányokkal, kedvelik, most is tetszik egy lánynak, de amikor kérdeztem, észrevette-e, hogy néz rá az a csaj, és mit gondol róla, azt mondta, hogy persze, meg jólesik, de az a lány nem tetszik neki.

Holott egy vékony, szép arcú (nem is sminkel, úgyhogy tényleg az), normális lányról van szó.

Konkrétan azt mondta a srác, hogy "az a lány nem szép, te meg igen".

Tudom, hogy tudja, hogy padlón van az önbizalmam, de nem kéne ilyeneket mondania. Mellesleg én sminkelek is (nagyon keveset, de sminkelek), szóval alap állapotban a kanyarban sem lennék amellett a lány mellett (problémás bőröm van). Meg úgy nagyon más mellett se.


Szóval, olyan, mintha úgy gondolná, segíteni kell rajtam, ezért óránként el kell sütni egy "csinos vagy", vagy "te szép vagy, más nem tetszik" bókot, hogy ne a depis fejemet kelljen nézni.


(Nem akarom, hogy én tetsszek neki, mert nem vagyok szabad)


2019. máj. 21. 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert ő szépnek lát. Ha a haverod, és szeret mint barátot, akkor alapjáraton szebbnek látja az arcod, mert a belsőt is látja már. Ez így működik.

Most idejöttél gyakorira, hogy megerősítést nyerj? Örülj neki, aztán ennyi.

2019. máj. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Te szimplán csak h..lye vagy. Attól, hogy te utálod magad, önbizalomhiányodon se akarsz változtatni, az azért engedtessék már meg, hogy valaki őszinte legyen veled. Ha meg te ezt képtelen vagy elhinni, az már egyedül csak a te problémád.
2019. máj. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
98%

Én se tartom magam szépnek, ezek ellenére eddig szinte mindenki azt mondta hogy szép vagyok amikor megláttak. Mindenkinek más a szép, fogadd el és örülj hogy így gondolja.

N

2019. máj. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert ő szépnek lát még akkor is, ha te saját magadat nem. Vagy veled sose történt még olyan, hogy tetszett valaki, aki a barátnőd szerint ronda volt? Esetleg fordítva? Vagy ennyire ráment a beteges önbizalom az agyadra, hogy képtelen vagy felfogni az ízlés szubjektivitását? És attól még, hogy szépnek lát, még nem biztos, hogy akarna tőled bármit is, felesleges kombinálnod.
2019. máj. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, azért, mert barátilag ezt mondja, nem feltétlen fog veled kikezdeni. Itt egyedül te kombinálsz.
2019. máj. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 lilla64 ***** válasza:
63%
Ha tetszel valakinek,akkor annak szép vagy,ha te nem is igy gondolod magadról.
2019. máj. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%

Van egy fiú akinek tetszel. Ahelyett, hogy örülnél, elkezdesz elméleteket gyártani.

Amúgy igazad van. Jobban járna a srác egy másik nővel, aki nem problémázik, hanem megcsókolja és élvezi az élet apró örömeit. Egy kákán is csomót kereső nő mellet, nem lehet öröm az élet.

2019. máj. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!