Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nosztalgia szex? ( lent )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nosztalgia szex? ( lent )

Figyelt kérdés

Szóval vagyunk mi a párommal. Én 25, ő 28 éves, tervezgetjük az összeköltözést, minden oké.

Csakhogy. Egy jó féléve összefutottam az exemmel,akivel kb. 4 évetvoltunk együtt. Úgy megörültünk egymásnak, hogy beültünk egy közeli mekibe, és jót dumáltunk ....aztán magam se tudom hogy, de kikötöttünk nála és egy szenvedélyeset szexeltünk.

persze utána őt is meg engem is györőrte a bűntudat, megbeszéltük, ez volt az első s utolsó, nem ment régen együtt hosszútávon , és hallgatunk róla.

Ez idáig oké is volt...de most hétvégén a párom megkerte a kezem, s én elbizonytalanodtam....meg vele se akarok kitolni.

Mit tegyek? hallgassak vagy ne ? de ha hallgatok, ilyen lesz a kapcsolatunk a továbbiakban, terhelt? ha meg nem hallgatok, tuti kidob , s akkor az exemhez se mehetek vígaszért. Á. Kibacás az élet.

Valami tanácsot tudtok írni?


2019. máj. 21. 14:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%

Felfújod és túldimenzionálod.

Ha tényleg vele akarsz lenni akkor fogadd el a lánykérést. Ha nem akkor itt az ideje lépni és nem hitegetni. A másik, hogy nem muszáj kézből kézbe járni, az ember tök jól érezheti magát egyedül is. És erre főleg azoknak lenne szüksége, akik elképzelni sem tudják, hogy lehetséges az ilyen és úgy vannak állandó kapcsoaltban.

Mindazonáltal én amondó vagyok, hogy ez a házasság halálra van ítélve.

2019. máj. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
60%

Mondd el, én lehet megbocsátanék, pláne, mert lánykérés előtt történt, így új lapot kezdhettek, ez már a végleges hűség ideje..


Másrészt nem mennék hozzá úgy senkihez, hogy már a kezdeti időszakban jobban vonz más szexuálisan..


Szerintem a saját érdeked, hogy elmondd.

2019. máj. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%

Meki... aztán magad sem tudod hogy? Mi, beginázta a kóládat? Mik voltak a lépések? "Oké, elfogyott a sültkrumpli, akkor most utazzunk el a lakásomra, és dugjunk"?


Egyébként azt csinálsz, amit akarsz, talán leckének jó volt. Én hallgatnék róla...

2019. máj. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
37%

Aki nehéz terhet vesz a vállára, ne csodálkozzék, ha összeroskad alatta.

Kibacás az élet. A fhaszt, csak a gyenge jellemű, gerinctelen, akaratgyenge férgek mondják ezt, akik mindig a körülményeket hibáztatjak a saját gyokersegukert.

Te jellemtelen szajha, viseld el a tetted következményeit.

2019. máj. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Mik voltak a lépesek? ...hát imádtam a humorát , akkor is levett vele a lábamról. Szó szerint.
2019. máj. 21. 14:21
 6/21 anonim ***** válasza:
82%
Veled nem az élet bacott ki, mucika, hanem saját magad bactál ki magaddal azzal, hogy úgy döntöttél, félremész. Ha ehhez volt volt pofád, akkor legyen pofád vállalni azt is, hogy jellemtelen primitív ösztönlény lotyó vagy és ennek a következményeit, ne próbáld hárítani a felelősséget. A hűség kizárólag döntés kérdése és az különböztet meg minket az állatoktól, hogy képesek vagyunk uralni az ösztöneinket és nem hagyjuk, hogy a pillanatnyi érzelmeink dróton rángassanak, mint valami rongybabát. Te erre nem vagy képes, tehát nem vagy ember szintjén, semmivel sem vagy jobb vagy több egy csótánynál. Te megérdemled a szenvedést és az őrlődést, de a párod nem érdemli meg, hogy így átvágd.
2019. máj. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
87%
Nosztalgia szex? (egy olcsó nővel)
2019. máj. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
87%

Haaat az a baj, hogy ebbol a kerdesbol nekem az jon le, hogy eleg onzo vagy. Most sem a buntudatod erzem a soraidbol, hanem a magaderr valo aggodast, mi lesz veled, a kis eleteddel, ket szek kozul pad ala, jaj egyikhez sem mehetek. Szerintem vagy nem szereted a parod igazan, vagy nem is vagy kepes ugy szeretni valakit, amikor meg sem fordul a fejedben ilyesmi. En is osszefutottam az exemmel a multkor, dumaltunk is, meg is oleltem, mert sokaig voltunk egyutt, hianyzik neha, mint ember. De mar kb az olelestol buntudatom lett. Mar bocs, de te beleultel a farkaba anelkul, hogy eszedbe jutott volna, mit okozol ezzel a parodnak.


Ha hozza akarsz menni, hallgass. Bar sajnalom szerencsetlent, jol indul, azt sem tudja kit vesz el. Hazugsaggal inditani jo omen, sok boldogsagot.

2019. máj. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
69%

Juj tudom ki vagy kérdező :D :D

És el fogjuk mondani a barátodnak mert ő egy talpig hűséges ember akit te meg se érdemelsz!

2019. máj. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
20%

Két utolsó marha....kis senkik, csak itt nagy a pofájuk.


Bolond voltál, én annyira röhögtem, hogy a kávé kiugrott a bögréből. Ez volt, felejtsd el, kár agyalni rajta. Menj férjhez és maradjon ez egy emlék. Ennyi! F, 39

2019. máj. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!