Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van sok férfi azon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van sok férfi azon a véleményen, hogy nem kell neki olyan nő, akinek volt fekete párja?

Figyelt kérdés

Semmit nem tudnak róla, csak azt, hogy fekete, és már jön, hogy onnantól bottal sem nyúlna hozzá.

Nekem volt egy félig fekete párom, és egyáltalán nem volt aljasabb, butább, kulturálatlanabb, mint egy átlag magyar srác, sőt. Normális, iskolázott ember, és félig magyar.

De ez nem érdekli az ítélkezőket, csak az, hogy néger. Mégis miért? Miért lennék alkalmatlan ettől komoly kapcsolatra?

Már odáig fajult a dolog, hogy inkább eltitkolom.


2019. máj. 21. 17:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
46%
Mert egy néger utan a feher faszi csak harangozik :D
2019. máj. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
18%

Ki tudja mit tett beléd.

Az én hibátlan magyar vérem nem szeretném ketesztezni semmivel.

Semmilyen más etnikummal.

2019. máj. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Igen, és az első szülés után a második csecsemő már kiesik. :D
2019. máj. 21. 17:39
 4/21 anonim ***** válasza:
9%

Kisebbségi komplexus... de hozza teszem alapból nem szivleltem volna a páromat ha rajtam kivul mas is lett volna benne (mindegy hogy az most fekete fehér vagy sárga) szerencsére nem is volt :D

Nem ez nem kisebbségi komplexus inkabb 100% kisajátittás hozza teszem nekem sem volt előtte senki szoval... mondhatni jogos!

2019. máj. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%

Pár napja allandoan jonnek ezek a fekete exes kerdesek.

Azert zavarja az embereket mert rasszistak es eloiteletesek.

De persze nem mindenki..

Van akinek baj,van akinek nem.meg kell talalnod azt akinek nem.

2019. máj. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
16%
Engem spec az is zavar ha más férfivel voltál mert én is szűz vagyok és a csajom is azt szeretném hogy az legyen amikor először szexelünk
2019. máj. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
84%
Gondolom félnek, hogy a 20+-os után egy átlagos mennyire lesz visszalépés a csajnál vagy nem fog-e beégni stb...
2019. máj. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
De nem akarok bunkó lenni bocsánat hogy az vagyok igyekszem nem az lenni ne vedd magadra ugyanolyan értékes ember vagy
2019. máj. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
96%
Utolsó: akkor ezen logika alapján ha te barna hajú és szemű vagy nem jönnél össze olyannal, akinek vörös vagy szőke az exe, mert az úgysem téged keres? Te hallod magadat amikor ilyen hülyeségeket beszélsz? Az ember beleszeret egy másik emberbe, aki lehet bármilyen etnikum, ő az embert látja benne. Utána meg egy másik etnikumba. Ez nem azt jelenti hogy akkor őneki innentől már csak feketék kellenek. Hanem olyan kell akibe bele tud szeretni.
2019. máj. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
79%
Attól félnek, hogy a 20 centis calippo után kevés lesz a tesco gazdaságos rudi.
2019. máj. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!