Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a srác akivel kb 2 éve randiztam, még mindig keres?

Figyelt kérdés

Amikor randizgattunk, beleszerettem, nagyon. Utána voltak “kihagyott hónapok” de mindig felkeresett.

Hiába szerettem, rá kellett jöjjek hogy Ő nem nekem való, mert más csajokat is fűz, plusz a viselkedésével rengetegszer bántott meg lelkileg.

Tavaly nyár óta nem beszélek vele, ennek ellenére számtalanszor próbált kapcsolatba lépni velem.Nem adja fel.

Mi ennek az oka? Más is volt hasonló helyzetben?



2019. máj. 21. 22:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szex vót e?
2019. máj. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem!
2019. máj. 21. 23:11
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Akkor azért keres, mert a trófeát nem sikerült megszereznie és basszha a csőrét.
2019. máj. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
38%
Mi ebben a rejtély? Érdekled.
2019. máj. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Semmi különös oka nincs, fűz továbbra másokat is (fog is), de +1 mindig jól jön. Nincs benne semmi romantikus indíttatás. Inkább az a kérdés, hogy miért nem tiltod? Ebből csak sírás lesz.
2019. máj. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
34%
Lehet azért mert szeret. De ebből kiindulva ezt nem adta a tudtodra.
2019. máj. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
Szereti? Hány éves itt mindenki? xD A srác csak meg akar dugni. Szerinted megerőltető néha írni, amikor az emberhez van nőve a telefon? Az oka meg csak annyi, hogy hagyod.
2019. máj. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Azért nem értem, mert ez egy régi lerágott csont, kiderült hogy nem vagyunk egymáshoz valók, sokat veszekedtünk...akkor minek erőlteti még mindig?

Van olyan elmebeteg, aki 2 évet nyomul egy egyszeri szexért?!

2019. máj. 22. 08:56
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Emlékeztetsz valakire.
2019. máj. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Honnan tudod hogy csak sexet akar? Lehet téged, járni veled.
2019. máj. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!