Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha lenne egy lehetőség,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lenne egy lehetőség, lennél focista feleség?

Figyelt kérdés

Ha úgy alakulna az életed,hogy egy focista pàrt sodor melléd a sors.

Belekezdenél egy kapcsolatba?

Nem a pénz,hìrnév miatt.

Mindened meglenne,de eltudnàd viselni azt,hogy a nyugodt,békés életedtől fàjó búcsút kellene venned?

Újsàgìrók nyomoznak utànad,örült szurkolók zaklatnak,enyhén elme problémàs exek fenyegetnek...stb.



2019. máj. 22. 01:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Biztos hogy nem.
2019. máj. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%

Nem lennèk!

Egyrészt utàlom a focit,másrészt meg nem szeretek közeppontban lenni.

2019. máj. 22. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%

Nem lennék, mert nem érdekel a foci. Így nem tudnék hosszú távon őszinte érdeklődést tanúsítani a hétköznapjai iránt. Viszont folyton aggódhatnék, mikor sérül meg. Amúgy sem egy olyan "munka", ami hosszú távon folytatható.

Az újságírók nem érdekelnének. Ha valakit érdekel ahogy én naponta munkába vagy bevásárolni járok, nyomozgasson csak nyugodtan. Sok érdekességre nem fog bukkanni, nekem meg nincs titkolnivalóm. A munkámat semmilyen körülmények között sem hagynám abba, mert szeretem csinálni.

2019. máj. 22. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%

Semmiképp, mert:


- nem érdekel a foci és folyton ez lenne a téma

- a focisták nem az eszükről híresek, pedig nekem ez fontos szempont

- bármikor költözhetünk egy új szerződés miatt

- nagy a sérülésveszély

23L

2019. máj. 22. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%

Én az vagyok.

Bár hálistenek már nem veszi olyan komolyan és nincs a középpontban.

Azért ne képzeljük már hogy a magyar focisták annyi figyelmet kapnak mint Ronaldo 😂

Az előzőválaszoló aki azt írta nem az eszükről híresek csak általánosít, az én férjem nem hülye! Lehet ő találkozott eddig olyanokkal!

Szóval ha úgy alakulna megint belemennék!

2019. máj. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%
Nem, max focistaférj.
2019. máj. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%

Utalom és unalmasnak tartom a focit. Kizárt, hogy működjön a kapcsolat ezek után.

A költözködés is elég gyakori, ha új szerződést kapnak. Szeretem az àllandòsàgot, nem szeretek költözni.


Ha tegyük fel mégis focista párom majd később férjem lenne, akkor elvàrnàm, hogy úgymond titokban tartson a nyilvánosság előtt és ne kelljen újságìròktòl és szurkolòktòl tartani.

A problémás ex egy hétköznapi embernél is lehet, ez nem focista specifikus szerintem.

De összeségében kizartnak tartom

2019. máj. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem, nem szeretem a focit es a focistakat sem.
2019. máj. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%
Na persze, mindenki tagad, de valami azt súgja, hogy ha egy külföldi sztárcsapat egyik sztárja beállítana egy Bentley-vel, nehezebb lenne nemet mondani.
2019. máj. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó viccesek ezek a válaszok, csak úgy utasitanák vissza a lányok az eurómilliokat kereső (már lassan a magyarok is) focistakat, persze :D na meg aki focista az csak arról tud beszélni, meg idióta lehet csak nyilván, nevetséges. A férfiak 80% focista lenne, ha tehetné, biztos ők mind hülyék.
2019. máj. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!