Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők többsége miért jártatja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők többsége miért jártatja állandóan a szájukat?

Figyelt kérdés

Miért fontos a legtöbb nőknek a beszélgetés és az, hogy reggeltől estig beszélgessenek velük?


Miért kezdenek el unatkozni fél óra csend és nyugalom után?


Miért kell ennyire a figyelem nekik?


Miért monják a férfiakra, hogy gyerekesek, mikor ők pontosan úgy viselkednek mint egy 3-4 éves gyerek aki miden áron ki akarja harcolni a szülei figyelmét.


Honnan jön ez és miért??



2019. máj. 22. 17:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem genetika, az ősi közösségekben a nők szőtték a szociális hálókat - gondolom unatkoztak amíg a férfiak vadásztak háborúztak ölték egymást.
2019. máj. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%

Gondolom, mert szeretnek mindent megbeszélni, megvitatni és kifejezni az érzelmeiket.

De azért vannak kivételek. Én elég csendes vagyok, sok mindent magamban tartok, pedig lány vagyok.

2019. máj. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

És erről beszélek, amikor azt írom az itteni kérdések alá, hogy igényesnek kell lenni társkereséskor, nem pedig ledögleni az első nő mellé, csak azért mert elérhető...

(A felnőtt párkapcsolatokba írtak a kérdést, szóval felteszem, hogy a barátnődről szól, nem pedig mondjuk az anyádról)

Soha de soha nem lennék annyira gerinctelen patkány, hogy ilyen megvetéssel fröcsögjek a páromról, pláne a neten, idegeneknek. Ha ennyire utálnám, és ha ennyire idegesítene, otthagynám.

Tedd ezt te is, kérdező.. Lehet, hogy a barátnőd talál egy olyan társat, aki nem háttérzajként tekint arra, ha beszélgetni akar.

2019. máj. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
11%

erről eszembe jutott egy bejátszás

[link]

2019. máj. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%

Olvasd el a kérdésedet.


...


Ha még mindig nwm érzed magad szuper szánalmasnak, meidtálj pár éven keresztül napi 2-4 órát.

2019. máj. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Noblesse Oblige ***** válasza:
73%
A hallgatag típus sem jobb. Én mindent magamba folytok, és hallgatok mint a sír... ennek majdnem pszichiátria lett a vége, vagy egy öngyilkosság.
2019. máj. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
48%

Borzalmasan fogalmazol, tele helyesírási/stilisztikai hibával.

Nem szoktam ilyet megjegyezni, de Nálad nem tudom kihagyni, bocs'.


Nem tudom,hogy úgy beszélsz-e ahogy írsz, de reméljük nem...


A kapcsolatok egyébként már csak ilyenek. Képzeld, általában igény van a beszélgetésre.

Nem tudom mit értesz az alatt,hogy fél óra csend után? Flóráig ültök egymás mellett és hallgattok?És szegény csaj még baj ha ezt megunja?

2019. máj. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%

Általában a nők kommunikációs- és szociális készsége fejlettebb és nagyobb is az igényük erre.


Te egyszerű és unalmas lehetsz.

2019. máj. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%

figyelem? a beszédbe a kérdés is beletartozik, ha nem érzed a hozzád irányuló kérdéseket vagy csak egy "mittudomén"-el válaszolsz, akkor veled ne beszélgessen inkább senki.

beszélgetni amúgy jó dolog. nem feltétlen hülyeségekről kell. válthatsz témát, feldobhatsz egy érdekességet, mesélhetsz te is egy történetet...

elég unalmas csávó lehetsz :D

2019. máj. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

1-es, 2-es köszi a normális, korrekt választ!


3-as Köszi az agresszív választ.

Én általánosságban írtam a nőkről mert pl több mint 10 éve nőkkel dolgozom így aztán kiismertem őket minden rossz tulajdonságukkal együtt.

Ha már így feltételezgetünk egymásról, akkor én feltételezem, hogy neked igazság fób.ád van.


Tehát, ha kapsz egy kritikát vagy a nők kapnak egy kritikát, egy percig nem fogsz elgondolkodni azon, hogy lehet van benne igazság, lehet kéne változtatni..nem te az a típus vagy aki azonnal támad és te mindent jól látsz.

Igen lehet, hogy a barátnőm talál majd magának mást akivel jobban egy hullámhosszon van, de lehet, hogy majd a te párod is talál olyan lányt aki el tudja viselni a kritikát és nem agresszíven vissza támad, hanem esetleg belátja, hogy igen ebben van valami és attól, hogy nő még neki is kéne változnia, nem csak a párjának, meg a munkatársainak igazodnia hozzá.


5-ös Én téged érezlek szán.lmasnak.

Tipikusan igazság és kritika f.biás vagy ugyan úgy mint a 4-es és azt hiszed mert te nő vagy ezért neked nincsenek hib.id, de, ha esetleg vannak is azt neked senki ne tegye szóvá, mert te felsőbbr.ndű vagy.

Csak hát az igazság az, hogy nem vagy ;)


6-os Sajnálom, hogy ennyire depressziós voltál attól, hogy mindent magadban tartottál.

Én nem azt mondtam, hogy egész nap kussoljon minden nő.

De pl mikor hulla fáradtan haza jön az ember és öntik rám a sz.rt otton, miközben a mukahelyemen ugyan ez ment egész nap és szeretnél már lazítani és kikapcsolni..

Vagy a másik verzió mikor fullra el vagy havazva bent és a női kollégáid ezt k.rvára nem akarják észre venni, mert ők figyelmet akarnak, ők lesz.rják, hogy nem érsz rá, egy érdekli őket, hogy te velük beszélgessél, velük foglalkozzál,hallgassad meg őket, de ez már-már betegesen.

Elmondod szépen, többszőr, hogy nem érek rá és nem fogja fel, ott sündörög, és ha nem beszélgetsz vele jönnek a megjegyzések, ha ezzel nem ér célt akkor jön a tipikus női bosszú.


Na ilyenkor aztán a nőkből minden gonoszság , rosszindulat képes elő jönni.

Mert nem bírják elviselni, ha nem kapnak figyelmet, mint egy 5 éves kisgyerek aki földhöz veri magát mert nem vele foglalkoznak.

Ja azt még nem is mondtam, hogy alap elvárás a nőknél, hogy őket meg kell nevettetni.


Csak mi van akkor, ha én ezt nem akarom, mert éppen 5 dolgot csinálok egyszerre, ráadásul ez egy munkahely ahol nem azért vagyok, hogy nőket szorakoztassak.

Ők sem szórakoztatnak engem, hanem fárasztanak azzal, hogy nem tudják magukat elfoglalni mert ők unatkoznak.


Én nem!!!

Én el tudom magamat foglalni és nem megyek a másik idegeire, ez a különbség.

Én ha látom, hogy a másik nem akar beszélgetni akkor békén hagyom és még sem érzem azt, hogy felrobbanok, mert el tudom fogadni azt, hogy ő most nem akar beszélgetni velem.

Na ez a tulajdonság a nők nagy többségéből hiányzik.


7-es tipikus b.sszúálló , ezen kívül igazság és kritika f.biás vagy mert minden kritikát magadra veszel az önbizalom h.ányod miatt.

Amiért persze mások a hibásak..


Próbálsz bele kötni az írásomba, de én is bele tudok kötni a tiédbe csak, hogy szemléltessem amit te csinálsz:

"Flóráig ültök egymás mellett és hallgattok?"


Akkor most mondjam azt, hogy te sem tudsz írni helyesen és reméljük nem úgy beszélsz ahogy írsz mert véletlenül elírtál egy szót?


8-as Hogy ki unalmsa az szubjektív.

Nekem pl az a nő unalmas aki minden nap azt hajtogatja, hogy velem foglalkoz, rám figyelj, vegyél már észre.

Unalmas, fárasztó és sz.nalmas is, hogy nem tudja magát 20-35 éves korára sem elfoglalni, hanem állandóan a másik figyelmére vadászik és sokszor erőszakkal akarja kicsikarni, hogy ő rá figyeljenek, csak őt szeressék, őt szórakoztassák, mert neki ez jár.


Csak hogy sehol nincs ilyen szabály, hogy ez alanyi jogon járna..


Ja én igen egyszerű vagyok pl én nem gondolkozom 2 óráig, hogy most egyek vagy ne egyek, ha eszek akkor mit egyek..

Holnap mibe menjek dolgozni és hasonlók amiről a nők órákig tudnak beszélni, szenvedni..


Igen egyszerű vagyok én fogom és eszek, ha éhes vagyok, iszom, ha szomjas vagyok és felveszem azt a ruhát amelyiket akarom szenvedés nélkül..


Nem érzem úgy, hogy ez g.z lenne.

És még mielőtt belém kötnél, hogy persze mert biztos igénytelen vagy..

Hát nem vagyok csak tudod én feleslegesen nem bonyolítom a dolgokat, te pedig azt hiszed, hogy azért mert te bonyolítod, meg szenvedsz minden egyes döntéshozatalnál ezért te szuper inteligens vagy.



9-es klasszikus bossz.álló és igazság és kritika f.biás vagy te is..


Képzeld tudok beszélgetni, de a mit főzzek holnap, mit vegyek fel holnap, egyek vagy ne egyek, mit egyek témák a könyökömön jönnek ki, mert egyszerűen nem érdekelnek, mert tipikusan unalmas női témák egy férfi számára.


Lehet velem beszégetni, ha olyan a téma ami engem is érdekel és ha éppen ráérek.


De nehogy már unalmas legyek azért mert a munkahelyemen a munkámat végzem és nem a nőket akarom szórakoztatni meg egész nap a kedvükbe járni, mert nem a barátnőim csak kollégák érted?


Te szórakoztatod a férfi kollégáidat a munkahelyen minden nap?

Már ha egyáltalán dolgozol és nem otthon unatkozol és várod, hogy valaki szórakoztasson már téged.


És a férfi kollégáid minden nap mondják neked, hogy jaj unatkozok mondjál már valamit, nevettessél már meg, miközben te végeznéd a munkádat??


Szerinted ez így normális?


Te ezt el tudnád viselni minden nap, hogy nyavajognak körülötted, hogy unatkozom, jaj de unalmas..


Szerinted melyik személy az aki inkább unalmasabb?


Az aki el tudja magát foglalni egyedül is pl olvas, sportol, tv-t néz vagy neten szörföl, ha nincs kedve akkor nem beszélget, ha elfoglalt akkor nem beszélget, de ha van ideje és úgy érzi, hogy egy hullámhosszon van a másikkal akkor nagyon szívesen beszélget sok érdekes témáról.


Vagy az aki egyfolytában a másik figyelmét akarja, mert figyelem hiányos, ezért persze mindenki a hibás csak ő nem.

Egyfolytában be nem áll a szája és, ha 30 perc csend van mert nem beszélget vele senki akkor majdnem felrobban elő tőr belőle az unatkozom, unatkozom, szórakoztass, velem foglalkozz, megőrülök, mit főzzek, mit vegyek fel holnap stb..

De az nem érdekli, hogy te éppen elfoglalt vagy vagy sem, nem érdekli, hogy te pl akarsz e beszélgetni arról az unalmas témáról vagy sem, őt csak egy érdekli, hogy vele foglalkozzál és az idődet el tudja rabolni.

Ha neked valami bajod van akkor azt olyan sokáig persze nem akarja hallgatni, segíteni sem nagyon akar, te azt old meg magadnak, de ha ő unatkozik akkor te ugorjál és szórakoztasd mint egy uvari b.lond.


Ha nem akkor u.almas vagy, szán.lmas vagy, h.lye vagy, minden rossz amit el tudsz képzelni.


Akár hogyan is nézem nekem sehogy nem jön ki az, hogy a második verzió az normálisabb, mint az első.


De nyílván itt lesznek páran akik majd azt hozzák ki, hogy a második verzió sokkal jobb, talán mert ők pont ebbe a kategóriába tartoznak..

2019. máj. 29. 23:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!