Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, akik csak megvetéssel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik csak megvetéssel vagytok képesek beszélni a női nemről, miért kell nektek minden áron barátnő?

Figyelt kérdés
2019. máj. 22. 17:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
dugni
2019. máj. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
31%
Hogy az ágyamat megvesse.
2019. máj. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Indokokat keresnek nagyítóval a további megvetéshez, mert szeretik megvetni a nőket. Ehhez jó nekik hogy keresnek, mert így mindent amit a nő tesz vagy nem tesz, felhasználhatják ehhez a hobbijukhoz.
2019. máj. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Ők csupán egy ingyen puncit akarnak. Életük tragédiája, hogy akaratuk ellenére jár hozzá egy nő is.
2019. máj. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
26%
Kellemes időtöltésnek, kiélvezni a testét, belepuszilni a puncikagylóba, szexelni, orálra rávenni, kihasználni az odaadását, a háztartási munkáját, ne kelljen egyedül unatkozni stb.
2019. máj. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
Ez a fajta viselkedés az elkeseredettségükből fakad. Vagy nem nagyon jön össze nekik barátnő, vagy elhagyták őket stb. Persze csak és kizárólag mindig a nők voltak hibásak, könnyebb az egész női nemet hibáztatni, minthogy magukba nézzenek. Ezért aztán minden nő nagy betűs K Urva. De barátnő persze ugyanúgy kell nekik, hogy valaki kiszolgálja őket, és még a seggüket is kitörölhe, de arra még nem nagyon jöttek rá, hogy az a fajta viselkedés amit tanúsítanak mérhetetlenül taszító és szánalmas.
2019. máj. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
20%
Ki mondta, hogy minden áron kell? Nézzél már szét, már alig van olyan, akinek valóban kell bármire is a mai nő.
2019. máj. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
46%

WC-t pucolni, ablakot, mosson fel rendszeresen, főzni normális kajákat, majd ezek után szétrakott lábakkal feküdjön az ágyon a munkája után szolgálatkészen, egészen éjfélig. Utána aludhat.

Ja, a munkája lehetőleg valami jól fizető akármi legyen, nem ám irodában sggnövelős, hanem amivel karban tartja magát fizikailag.

Lehetőleg legyen néma.

Szabadidejében, amikor nem vagyok otthon, mert valahol csajozok, a rólam mintázott szoborhoz imádkozhat.

2019. máj. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
96%
Öööm, most nem akartam lecsapni a magas labdát, de ugye nem felejtitek el hogy édesanyátok is a női nem tagja, nem mintha én emlegetni szeretném, mert szerintem látatlanban is jobban tisztelem mint ti, de ugye ezekkel a kommentekkel örökös és visszavonhatatlan engedélyt adtatok azoknak akik emlegetni szeretnék, ugye, mostantól lehet. Jóapátokat viszont megértem hogy nem említheti senki ezentúl fél szóval sem, de édesanyátokról ezennel ha jól látom lemondtatok. Meg úgy általában minden jóindulatról bárki részéről ami felétek irányult volna. Hát ok.
2019. máj. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
26%
8-as szakadok :D
2019. máj. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!