Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy terhes lett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy terhes lett a barátnőm?

Figyelt kérdés

Április 28-án voltunk elsőnek együtt és nem védekeztünk, de nem élveztem bele.

Május 5-én kellett volna megjönnie neki, de késett két napot és utána jött meg.

Már az együttlétünk után pár nappal fájlalta a hasát és hányingere volt és most megint hány...véletlen megbetegedés vagy köze van a terhességhez?

Én 22 vagyok, Ő 18.


2019. máj. 22. 17:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Megkerdezhetem h miert nem vedekeztetek?

Az elovaladekban is lehet sperma.

Valoszinuleg benyelt vmi virust.

2019. máj. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ketten együtt össze tudtok dobni 500 ft-ot egy terhességi tesztre?
2019. máj. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés alapján ti is csak azért gondoljátok magatok felnőttnek, mert elmúltatok 18 évesek.


Segítek, nem vagytok azok!

2019. máj. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha most itt aggodalmaskodsz, miért nem védekeztetek valahogy? 22 évesen ennyire felelőtlen nem lehetsz...
2019. máj. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

Figyeljétek,hogy megjön-e kb. június elején a menzesze. Ha nem, azonnal teszt és orvos, bármit mutat.


És védekezni, védekezni, ez nem kérdés!

Ahogy leírod nem hinném,hogy akkor teherbe esett, a menzesz késése bármitől lehet.


A hasfájás/hányás után nem ment el orvoshoz?

Ha nagyon aggódtok, ahogy írják is, vegyetek egy tesztet már most.

2019. máj. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%

Pár nappal szex után még nem a terhesség miatt lennének ilyen tünetei.

Egyébként pár száz ft egy terhességi teszt, az biztos megnyugtatna mindkettőtöket. (Mert amúgy nem terhes, mivel megjött neki ugye.)

A Tescoban meg gyakran akciózzák a 18 darabos Durexet, de múltkor egész jó árban volt a dmben is.

2019. máj. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy kicsit vérzett, nem garancia arra, hogy nem terhes.
2019. máj. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet terhes, igen. Szerinted hogy lesz a gyerek?
2019. máj. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért 22 évesen illene tisztába lenned a dolgokkal,ha nem vagy meg a 18 éves nőd sem NE ÉLJETEK nemi életet, tudatlan vagy, nagyon
2019. máj. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
84%

Ha osszejott a baba, barmelyik terhessegi teszt kimutatja 2 perc alatt. Nem vagyunk netes nogyogyaszok.

Emelyegni az utolso menzesz +2 hetre kezdtem mindket terhessegemnel, ez a baratnod eseteben majus 19tol lenne, de mivel menstrualt, minimalis a valoszinusege.

2019. máj. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!