Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fontos a nőknek annyira,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontos a nőknek annyira, hogy legyen babájuk, gyerekük? A férfiak többsége miért nem akar gyereket?

Figyelt kérdés

2019. máj. 22. 18:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem kötelező mindenkinek babáznia. Mindenki maga érzi mit akar.
2019. máj. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Tudom, de a kérdés nem erről szól
2019. máj. 22. 18:32
 3/14 anonim ***** válasza:
26%
Igaz nekem van egy gyerekem, a páromnak is van. Én nem szeretnék közös gyereket, ő viszont igen. 29/n
2019. máj. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
32%

A nők genetikailag erre vannak programozva. Legalábbis a feminim nők. Ezért fontos annyira. Alap természetük a gondoskodás,biztonságra törekvés.

A férfiaknak a szabadság,hódítás,úgy üzleti dolgokban mint magánéletben. Nem akarnak/tudnak felelősséget vállalni,meg akarják hódítani a világot, sikert,pénzt,kihívásokat akarnak. A nők biztonságot,otthont,támaszt,partnert akarnak. Felelősségteljesebbek. Ezek persze archeotipusok amikből bármilyen kombináció összeállhat,de ez az alap természetünk.

2019. máj. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%

Humánetológiai kérdéseidre antropológiai és emberi viselkedéssel foglalkozó tud. könyvekben kapsz értelmes választ, nem a gyakin.


Szívesen.

2019. máj. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Én nem akarok gyereket,pedig én vagyok a nő,párom pedig akar
2019. máj. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
46%
5-össel értek egyet... hajrá! Küzdj meg az ismeretért ;)
2019. máj. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%
HOnnan jönnek ezek a hülye kérdések? A férfiak többsége akar gyereket. Nyilván nem mindenki, de a nők közül sem mindenki.
2019. máj. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%

én nem akarok gyereket, a párom nincs ellene, de nem erőlteti. Ettől függetlnül bennem van a gondoskodás ösztöne, csak én inkább állatokról vagy növényekről gondoskodom, na meg persze a páromról. A gyerekek idegesítenek, hangosak, nincs türelmem hozzájuk.

19L

2019. máj. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
77%
Általános a kérdésed. Nyilván nem igaz ez minden nőre és férfira.
2019. máj. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!