Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezzel most tönkretettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel most tönkretettem a barátságunkat?

Figyelt kérdés

Jóban vagyok egy sráccal, nem olyan folyton egymás nyakán lógunk stílusban, de kedvelem és viszont.

Meg szoktuk ölelni egymást búcsúzáskor. Az utolsó két alkalommal tényleg olyan közvetlenebbül, mint korábban.

Ma viszont nyilván ő nem így tervezte, én meg kicsit érzelmesebb hangulatban voltam.


Kicsit utána úgy éreztem magam, mintha valamit elrontottam volna, nagyon beletapostam volna a privát szférájába, miközben ő per pillanat nem tartott rá igényt.

Elköszönni akart csak, nem azt, hogy a nyakába ugorjanak, mintha legalább megkérte volna a kezem.


Azóta nem beszéltünk (nem nagyon szoktunk chatelni), majd hétfőn találkozunk.


Neki nincs senkije, nekem van, de már nagyon-nagyon régóta.


2019. máj. 22. 18:48
 1/3 A kérdező kommentje:
Felhozzam esetleg hétfőn, hogy nem úgy gondoltam, nem akartam romantikus jelenetet rendezni, vagy kezeljem természetesen, és legközelebb két lépés távolság?
2019. máj. 22. 18:50
 2/3 anonim válasza:
100%
Szerintem nem tettél ezzel semmi rosszat, csupán meglepted egy kicsit. Talán jobb lenne nem felhozni a témát, lehet, hogy nem tudta hova tenni, és talán az lenne a legjobb, ha továbbra is úgy viselkednél vele, mint eddig, de így az elején talán hasznos lenne a kis távolság betartása.
2019. máj. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell ezt felhozni. Legközelebb ha találkoztok kicsit visszafogottabban, vegyed lazára. Ne komplikáld túl.
2019. máj. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!