Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek erröl a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek erröl a pasiról?

Figyelt kérdés

Szakacsmesterseget tanit a csoportunknak , es en mindig mosolygós voltam , ott tevedtem hogy tartottam a szemkontaktust vele, igy azt hitte hogy flörtölök. Igy nagyon elnezö lett a hibakkal szemben sokat kacagott meg dicsert , kinezetemet is , ( biztos arra gondolt , hogy szuksegem van , miatta rittyentem ki magam , pedig en smink nelkul nem indulok ki soha)

Azert nem vettem komolyan mert van elettarsa es nem ájulok el egy ket bóktól

Azonkivul majdnem ötveneves es el van kisse hizva nagy hasa van es emiatt rengeteg gatlasa , mindig mondja hogy hasas es csapkodja a hasat stb mondjuk ez engem nem zavar de egyszer jatekból vonatoztam vele es mondta a jaj ahasam , stb pedig csak a derekat fogtam hatulról , ö meg többször ölelt azelött biztatasból stb

Ebböl lekövetkeztettem hogy egy ilyen pasi sose fog lepni , plusz hogy foglalt es többet nem foglalkoztam vele

Többször volt úgy hogy kettesben dolgoztunk ö úgy osztotta be az embereket , aszerint hogy kinek milyen tanulnivalója volt , szerinte

Azalatt se lepett soha bókokon kivul

Gondolom elökeszitette a terepet hogy feltunes nelkul lehessen egyedul kulönbözö nökkel vagy nem tudom

Most egy fiatalabb roma csaj szallt ra , az a tipus aki megszerzi maganak ami kell es most ketszer is elöfordult hogy mondta a csajnak hogy ök ketten dolgozzanak ketten mi meg takaritsunk

Most jöttem ra , hogy mindenki most azt latja hogy en kiestem a pikszisböl

Ez tenyleg egy ” status ” volt szamomra ?

Es vajon lep a masik csajjal konkretabb dolgok felé?

Csak kivancsi vagyok



2019. máj. 22. 22:15
 1/4 A kérdező kommentje:

Vagy jófej akar lenni , észreveszi melyik nö erdekli es akkor azt próbálja motivalni azzal hogy figyelmet ad neki

Vagy ha öt is nem erdekli a nö , akkor erre nem volna kepes ?

2019. máj. 22. 22:31
 2/4 anonim ***** válasza:

Mekkora tini kérdés.


Attól, hogy a munkanélküli iroda esti szakmai képzésének történik még tipikus tini, kavarós, tanárbácsis sztori, csak a megfelelő proli közegben.

2019. máj. 23. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző , az is lehet proli aki éppen egy mérnőki diplomán ül rajta.. De amúgy a kérdés elég gáz valóban és kicsit gyomor forgató.. Manapság minden nő a nagyobb státusz - pénz miatt akár olyan férfival nedveket cserélne aki számára abszolut undorító.
2019. máj. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3: proli nem a diploma meglététől vagy nem meglététől lesz valaki.


A fenti sztori a PhD képzésen is proli lenne

2019. máj. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!