Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 1 hónapja, hogy abszolút nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónapja, hogy abszolút nem beszélünk, de mindig ad jelet magáról. Miért?

Figyelt kérdés
2 alkalommal lefeküdtem egy férfival, akivel szexkapcsolat alakult ki, viszont 1 hónapja, hogy utoljára beszéltünk. Szerintem mindkettőnkben ilyen csendesen lecsengett a dolog. Az ő részéről kezdődött azzal, hogy már nem nagyon jelentkezett, én pedig nem akartam nyomulni. Hagytam elhalkulni az egészet. Ennek már 1 hónapja. Viszont ha a közösségi oldalra felteszek valamit a story-ba, akkor 99%-ban mindig szívecskével reagál a képre, pláne ha a kép engem ábrázol. Tudom, eszméletlenül gyerekes kérdés, de mégis érdekel, hogy akkor miért nem keres szerintetek? Vagy azt várja, hogy én írjak? Mit gondoltok?
2019. máj. 23. 09:25
 1/7 lilla64 ***** válasza:
100%

Én nem irnék,hagynám,hogy előbb ő lépjen.

A szivecske pedig nem jelent semmit,ha fel akarná venni veled a kapcsolatot,akkor irna.

De ez csak az én véleményem.

2019. máj. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha uritenie kell, akkor keres.
2019. máj. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem szándékozok jelentkezni. :)


2. Pontosan ezért szexkapcsolat, igen ;) Remek a megfigyelőképességed

2019. máj. 23. 09:34
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok? Tényleg gyerekes a kérdés, mert a hülye is tudja, hogy melegen tart. Nem vár semmit, csak be akarja magát biztosítani, hogy ne felejtsd el. Ha kanos, akkor lesz kit ugrasztani.
2019. máj. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
2 alkalom még nem szexkapcsolat. De én visszakérdeznék: szerinted hány páréjszakás csajnak küld még szíves reakciót? :D És ez meddig tart neki? Semeddig. Cserébe van hárem.
2019. máj. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Tisztában vagy vele, hogy ez pontosan mi is köztetek. Akkor nyilván azzal is, hogy neki ez csak játék.
2019. máj. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mit pörögsz itt ezen? Ha all a dako (es eppen rad), akkor jonni fog. Ennyi. De ezek szerint te ezt tudod. Akkor minek feltenni ezt a kerdest?

Jaaa, mert te titokban tobben remenykedsz.

2019. máj. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!