Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van párom, attól elmehetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van párom, attól elmehetek moziba mással?

Figyelt kérdés

1,5 éve együtt vagyunk a barátommal, most elhívott egy másik férfi ismerősöm moziba.

Elmehetek?

22/lány


2019. máj. 23. 10:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
El, csak ne legyen meglepetés, ha holnap meg a barátod megy el más lánnyal moziba.
2019. máj. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
A barátod kérdezd, ha ő elenged, akkor nincs kérdés igazából.
2019. máj. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Meg fogom kérdezni:)
2019. máj. 23. 10:53
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
Minek mész el? Az ismerős még csak nem is barát. Szerinted miért hívott? Miért nem egy haverjával megy? Ha csak társaságra vágyik, akkor úgy illene, hogy a barátoddal együtt hív el.
2019. máj. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
Miért ne? Én is mentem már olyan filmre a haverommal, ami a páromat nem érdekelte. Mi van ebben?
2019. máj. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
Én sem értem a kérdést, bármikor elmegyek férfibaráttal moziba, vagy bármi más programra, pontosan ugyanaz, mintha női baráttal mennék. A férjemet nyilván nem zavarja, mert nem elmebeteg, nem is lennénk együtt ha a barátaimra féltékenykedne, én se teszem fordított helyzetben.
2019. máj. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
37%

Hát azért nem ennyire nyilvánvaló a helyzet. Nyilván más elmenni moziba vagy más helyre egy baráti körbe tartozó valakivel ha a párod oda épp nem akar menni mint kihagyni a párodat egy programról mert egy "ismerős" elhívott.

Ebben a konkrét helyzetben amit a kérdező ír nekem úgy tűnik, hogy az illető többet szeretne a mozinál és ez szerintem a kérdezőnek is nyilvánvaló. Nekem így jön le. Egy ismerős nem hív csak úgy moziba hisz mint írták biztos van saját baráti köre.

Az, hogy a kérdező még el is akar menni ebben az esetben csak hab a tortán.

2019. máj. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 lilla64 ***** válasza:
75%
Beszéld meg a pároddal és ha ő áldását adja a dologra akkor menjél.
2019. máj. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%
Igen. Én szoktam és a párom is, szerintem nincsen ebben semmi. Eszembe nem jutna engedélyt kérni a páromtól vagy bármi ilyesmi. A párkapcsolat nem börtön, szabad különálló emberek vagyunk.
2019. máj. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
18%
Utolsó, mindenféle + info nélkül ítélkezni a lehető legszánalmasabb. Ne itt vezesd le, hogy neked nem jut p¡na....
2019. máj. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!