Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elmondanátok a lánynak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmondanátok a lánynak? Hogyan épitsem le úgy, hogy megússzak minden kellemetlenséget.

Figyelt kérdés

Van egy srác, jobban mondva felnőtt férfi már. Nagyon jó sakkozó mondjuk úgy, hogy inkább a jobbak között van. Már pár éve ismerjük egymást, de inkább látásból. Én is sakkozom, de közel sem vagyok az ő szintjén. Párszor találkoztunk versenyen, de most elkezdett irogatni nekem. A vicc az egészben, hogy barátnője van, aki szintén sakkozik és egyszer már találkoztam is velük versenyen. A lány is elég jó. Nekem viszont kellemetlen, mert olyanokat irkál, hogy szivesen tanitana, meg hogy nézte amint játszom és megdicsért, hogy milyen ügyes vagyok. Amikor szóba kerül a barátnője, akkor meg csak terel, hogy bonyolult. Van, hogy napokig nem ir, aztán rájön valami és sorba kapom az üzeneteket. Meg érdeklődik, hogy mely versenyekre tervezek jelentkezni. A külsőmet is megdicsérte..Én most készülök egyetemre, tehát most az lesz az első, igy kevesebbet fogok eljárni versenyezni.

Viszont nem kellene felhivni a barátnő figyelmét, hogy a barátja más lányoknak irogat? Igazából az ő dolguk, de nekem ez akkor is kellemetlen, főleg ha majd találkozunk. Ha nem is aktivan, de néha-néha szeretnék majd eljárni versenyekre, és ott senkit sem szeretnék kerülgetni. Amikor együtt láttam őket, akkor nekem nem úgy tünt, mintha gondok lennének köztük. Engem kifejezetten zavar, ha egy olyan valaki legyeskedik körülöttem, akinek párja van. A sakkozás pedig szinte közösséget formál, sok az ismerős. Tehát szeretném ezt bonyodalmak nélkül intézni. Már a tiltáson gondolkodom, de az meg olyan gyerekes. Próbáltam utalni a barátnőjére, de olyankor mindig témát vált és a hangulata is más lesz. Szerintem csak szórakozni szeretne, de én ebből nem kérek és a barátnőjével szemben sem korrekt amit a háta mögött művel.


2019. máj. 23. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Simán közöld vele, hogy nem szeretnél vele beszélgetni. Ennyi. Ha bekeversz, akár még rosszul is kijöhetsz a dologból.
2019. máj. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Egyszerűen közöld vele nagyjából, amit itt leírtál. Az a legtiszttább. Nem akarsz haverkodni vele, mert nem akarsz félreértéseket. Ha nem ért belőle, akkor ne olvasd el, amit ír. És akkor ezek után majd megérti talán. Ha meg találkoztoik viselkedj úgy mintha semmi nem történt volna, tiszta lelkiismerettel, mert amúgy sem tehetsz semmiről.
2019. máj. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 lilla64 ***** válasza:
100%
Ha neked kellemetlen mond meg,hogy szakadjon le rólad.Azt nem ajánlom,hogy szólj a barátnőnek,mert nem lehet tudni hogyan reagál.Lehet,téged fog hibáztatni,azt gondolja,bátoritottad a párját.
2019. máj. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
A sportolókkal (focisták, autóversenyzők, sakkozók) mindig csak a baj van, nagy csajozógépek, és csapodár életet élnek.
2019. máj. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A lánynak ne szólj. A magad dolgával törődj, egyszerűen ignoráld a srácot. Ne válaszolj az üzenetekre. Nyugi, nem te vagy az egyetlen, akinek csapja a szelet.
2019. máj. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm a válaszokat. Mindenképp leépitem ezt a verebet!
2019. máj. 23. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!