Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondolnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Qborka kérdése:

Ti mit gondolnátok, ha a férjetek rendszeresen kap ajándékba desszertet az egyik ügyfelétől? Nem sajátkészítésű, hanem a lány munkahelyéről van.

Figyelt kérdés
2019. máj. 23. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehetséges hogy tetszik neki a férjem. Mondom nem biztos, lehetséges.

És hogy a férjem őszinte, mert nem dugdossa, hanem hazahozza. Ergó nincs mitől félnem.

2019. máj. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 lilla64 ***** válasza:
100%
Én nem látok benne semmi rosszat.Néha én is kaptam csokit férfi betegektől is.
2019. máj. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem látok ebben semmit. Hozzánk is folyamatosan hoznak csokit, sütit az ügyfelek és a látogatók.
2019. máj. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez lehet csak egy emberi gesztus is, bar a korulmenyek egy ilyen helyzetben meghatarozok.
2019. máj. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazatok van, köszönöm szépen.
2019. máj. 23. 14:16
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Amikor közvetlen kapcsolatban voltam ügyfelekkel, mi is rendszeresen kaptunk édességtől elkezdve egyéb dolgokat.

Ha pedig a lány munkahelyéről van, az meg még inkább csak repi ajándék.

2019. máj. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy mögé kell látnod bármit is. Pláne, ha minden rendben köztetek.
2019. máj. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!