Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire fura szerintetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fura szerintetek, hogyha huszonéves létemre, nagyon bejönnek a negyvenes nők?

Figyelt kérdés
Szerintetek van rá esély, hogy találjak egy ilyen korú nőt, vagy mondjak le róluk egy időre, amíg én is annyi leszek, mint ők?

2019. máj. 23. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
40-es nő vagyok. Írj!
2019. máj. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19%
Izlésficam...
2019. máj. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 lilla64 ***** válasza:
Vannak srácok akik kimondottan a középkorú nőkhöz vonzódnak,de nagyon ritka amiből házasság lesz.
2019. máj. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%

Negyvenes nő vagyok, nekem egy huszonéves fiú nagyon fiatal. Semmi bajom velük, csak ha visszagondolok arra, hogy milyen voltam huszonévesen, nincs sok közös pont az akkori önmagamban és a mostaniban.

Ettől természetesen nem esélytelen, hogy párt találj a negyvenes korosztályból, de azért felmerülhetnek problémák.

Pl. Te még gondolom várnál a családalapítással, egy ennyi idős nőnek pedig most van az utolsó pillanat arra, hogy szüljön.

Ha most találsz egy korodbeli lányt, akkor 15-20 év múlva ő is negyvenes lesz :)

2019. máj. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tudod te, mi a jó!
2019. máj. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Olyan 40-est kell találni, akinek bejössz. Nekem 28 évesen volt egy 49 éves bnőm, 5 évig éltünk együtt, nagyon élveztük minden pillanatát, ja és az a tipikus atomszép NŐ volt, nem megcsinált cicababa, "csak" :-) egy szép NŐ.

És semmi lógó cici, vagy has, 172cm, 50kg, hadd ne mondjam :-)

Szóval hajrá, rá kell próbálni valszeg 25 millió 600 ezerre, mire egy-kettővel sikerül ismerkedni, de megéri.

2019. máj. 24. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!