Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan létezik, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan létezik, hogy valaki nem aszexuális, de nem kell neki szerelem, szex?

Figyelt kérdés

2019. máj. 23. 19:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van
2019. máj. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Én nem tartom magam aszexuálisnak mert már vonzódtam az ellenkező nemhez, szűz sem vagyok már. De a szexet soha nem élveztem igaz eddig csak két fiúval voltam, maszturbálni nem szoktam, a csókolózást egyáltalán nem értem, nem csókolok jól, unalmasnak és pontatlannak tartom. 18L
2019. máj. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De én félek tőle
2019. máj. 23. 19:44
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha valaki nem aszexuális, de tartózkodik az ilyesfajta dolgoktól az inkább vagy nagyon gátlásos, vagy depressziós.


"Hey-hey, it's me"

2019. máj. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%

"De a szexet soha nem élveztem igaz eddig csak két fiúval voltam, maszturbálni nem szoktam, a csókolózást egyáltalán nem értem, nem csókolok jól, unalmasnak és pontatlannak tartom. "


Te aszexuális vagy.

2019. máj. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
van. Az-az állapot amikor jó lenne, ha lenne, de nem vágysz rá, mert jól elvagy nélküle is. Mint amikor elsétálsz a meki mellett. Jólesne hambit enni, de megvagy nélküle is.
2019. máj. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én detto,mint a 2-es
2019. máj. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is, mint kettes; csak férfiként.
2019. máj. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Úgy hívják: aromantikus
2019. máj. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én például olyan vagyok, hogy vágyom a szerelemre, arra az érzésre, hogy meglátom a másikat és hirtelen hevesebben kezd verni a szívem, az arcomat elönti a forróság. Szóval, legyen meg köztünk a vonzalom, szívesen öleljem meg, bújnak oda a társamhoz, illetve a belső harmónia, összhang is meglegyen.

Viszont a csókolózás és egyéb testiségnek taszítanak, maga aszexuális aktus meg teljességgel ki van csukva. A csókban egyébként nem vagyok 100%-ig biztos, az is elképzelhető, hogy az a 2 fiú, akihez eddig volt közöm ilyen téren nem volt elég vonzó számomra, ezért kerültem a csókot, amikor csak tudtam. Ez így elég fura és bonyolult, mert ha nincsenek különösebb fizikai érintkezések, akkor tulajdonképpen csak barátságról beszélhetünk. Úgyhogy nem egy egyszerű helyzet, az biztos. 18/L

2019. máj. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!