Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 100 kilós lánynak is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 100 kilós lánynak is ugyanúgy ezrével udvarolnak Interneten a férfiak mint az őzike testű lányoknak?

Figyelt kérdés
2019. máj. 24. 00:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
Hat ..... Ja ! Csak nem az a kategória , hanem a hulladék .
2019. máj. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
44%
Amíg nem látnak képet róla, igen.
2019. máj. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
48%
Ha nyakig van csak lefotózva a feje. 🙂
2019. máj. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%
Hààt lehet csak azok a ,,nem piackèpes" palik lesznek,kb. mindegy csak pinàja legyen.
2019. máj. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Bár"csak"90 kiló vagyok,de nem :D se neten se máshol.
2019. máj. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
11%
#5: nagy test, nagy élvezet. 🙂
2019. máj. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
42%
Én csak az őzike szemű lányoknak udvaroltam.
2019. máj. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%

Ha nem is ezrével, de bőven. Bejönnek a telt csajok és volt már 2 100 kilós barátnőm is. Nagyjából hetente próbálkoztak náluk facebookon és élőben is elég sokszor. És kifejezetten jó pasik is.

Igazából amikor a telt lányok panaszkodnak, hogy nem kellenek senkinek, az azért van, mert elég negatívak és így érthető, hogy senki sincs oda értük. Ha kicsit is tesznek magukért, jobban öltözködnek és hasonlók, akkor bőven akadnak jelentkezők.

2019. máj. 24. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%
Ha hozzá szép az arca, fel tud szépen öltözni és oltári a humora, akkor röhögve megtalálja a közönségét és ne az ún. "hulladékokra" gondolok.
2019. máj. 24. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
67%

Gyerekkorom óta kövér vagyok, sose fogok vékonyra fogyni. Hol kicsit jobban, hol kevésbé vagyok kövér, sok dologtól függ.

Mindig volt párom, a legrövidebb kapcsolatom 2 évig tartott, tehát azt se írhatom, hogy csak szexre kellek. Csak olyannal jöttem össze, aki nekem is tetszik, külsőre és személyiségre is.

Nagy tévedés, hogy kizarólag selejtes pasiknak jönnek be a kövér nők!

5-6 éve voltam szingli, akkor próbáltam az online társkeresőt. Nem tudom, hogy vékony nőkre mennyien írnak. Nekem átlagban napi 10 levél (kb) érkezett. Egy része a szokásos sziamizu, de ezt a vékony nők is kapják. Egész alakos fotóval voltam fent, természetesen. Sose volt olyan, hogy randin csalódott volt a férfi, sőt inkább pozitív volt az első benyomás, a visszajelzések alapján. Meg gondolom, nem hívott volna második randira, ha csalódott.


Úgyhogy az erős túlzás, hogy ezrével nyomulnak. Interneten nem tudnak, mert fb-on nem írhat rám ismeretlen, más közösségi oldalt meg nem használok. De rendszeresen jelölnek ismerősnek idegen pasik, meg bekövetnek. Élőben is szoktak próbálkozni, ott pedig nem titok, hogy hogy nézek ki.


Egy ápolt, nőiesen öltöző kövér nőnek mindig lesz udvarlója.

2019. máj. 24. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!