Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm mostanában furcsán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm mostanában furcsán viselkedik. Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

160cm 55kg körül volt mindig, így szerettem bele, volt, hogy több is, annak örültem is, hogy kicsit husisabb. Imád enni...

Erre mostanság mondja nekem hogy képzeljem ma alig evett milyen jó.. meg nem eszik édességet amit régen mindig elfogadott tőlem. Nézi a kaják kalória tartalmát állandóan. Meg ilyeneket mond, hogyha jóllakik akkor bűntudata lesz.

fogyott is pár kg-t már most...

Nem értem mire jó ez


2019. máj. 24. 09:35
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Talán mert ő így érzi magát jól. 5 kg-t ha lefogy sincs probléma.

És szerintem rájöhetett, hogy jobb egészségtudatosan élni.

2019. máj. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Régen benyomott egybe pl egy akkora gyros tálat amekkorát én se tudnék.. most a felét nem tudja megenni
2019. máj. 24. 09:39
 3/8 lilla64 ***** válasza:
100%
Lehet,hogy meg tudná enni,de nem akarja,mert meg akar szabadulni pár kilótól.Ez teljesen normális,nincs semmi gond.
2019. máj. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De nem kövér.. sőt már kilógnak a bordái
2019. máj. 24. 09:56
 5/8 anonim ***** válasza:
29%
Ne túlozz. Én 159 centi vagyok, 49 kg és nem látszódnak a bordáim.
2019. máj. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%
Ebből a tömegből nyugodtan fogyhat bőven, mondjuk érdemes mellette sportolni is. Nincs ebben semmi fura, szeretne vonzóbb lenni, ennyi.
2019. máj. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%

Én csak 2kg-val vagyok kevesebb, de mit meg nem adnék ha 3-4kg-val vekonyabb lennek. Csak sajnos imádok enni és utálok sportolni :(


Inkább támogasd a barátnőd benne!

2019. máj. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább támogasd. Csinálja okosan, meg sportoljon is.
2019. máj. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!