Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy szerb lány, és egy magyar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szerb lány, és egy magyar fiú?

Figyelt kérdés

F/21


Ráírtam egy szerb lányra Badoo-n. Nem nagyon jutottunk előre a beszélgetésben, mivel ő angolul szeretett volna beszélgetni, de én angolul nem tudok, ő még szlovákul alig alig tud.


Annyit megtudtam tőle kérdezni, hogy van-e pasija. Hogy nincs. Szerbekkel dolgozom, és megkérdeztem egy szerb sráctól, hogy nem-i ismeri ezt a lányt (nevét említettem). Megkereste Fb-on, mert ő se tudta mindjárt, hogy ki az a lány, és hogy picit ismeri, pár szót váltottak. Amúgy a szerbek nyelve nem olyan borzalmas, van annyi hasonló szavak szlovák nyelvre, csak meg kell szokni.

Megtudtam, hogy itt dolgozik, és láttam is őt már. Jól néz ki, csak nem tudom mit mondhatnék neki, ha megszólítom őt.


Hogyan szólítsam meg a szerb lányt? Megértenénk egymást? Hogyan kezdjek neki udvarolni? Mivel szabados, szabad a pálya, én elcsábítanám őt, csak hogyan? Félek, hogy lepattint.


Tippek csajozáshoz? Köszönöm szépen.


2019. máj. 24. 10:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap pont ugyanezt kérdezted, csak kicsit máshogy fogalmazva.


Értelemszerűen ugyanazok lesznek a válaszok.

2019. máj. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
2019. máj. 24. 11:06
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs közös nyelv, akkor nem nagyon értenétek meg egymást, nem? Ettől függetlenül elhívhatod kávézni, csak hogy ismeritek meg egymást?
2019. máj. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Egyébként ahhoz képest a szerbeknek megtudom érteni többnyire, hogy mit mondanak. De mégis hogyan kezdjem el nála az udvarlást? Utánna megyek mit mondjak neki? “Szia. Volna kedved meginni egy kávét? Fogyasztasz kávét?” Így? Vagy hogy kezdjem el? Eleje mindig nehéz.
2019. máj. 24. 11:32
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, csak lazán. Kérdezd meg, hogy van-e kedve kávézni. Esetleg munka közben próbálj vele beszélgetést kezdeményezni valamiről.
2019. máj. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem dolgozunk együtt. Amikor ő megy szünetre mi még mindig dolgozunk. Mikor mi megyünk szünetre, akkor már ő dolgozik. Tudom a fb-ját, esetleg ráírnék? Vagy az túl csúnya dolog lenne tőlem? A szerb srác oda adta a fb-ját.
2019. máj. 24. 12:11
 7/10 anonim ***** válasza:
Kezd azzal,hogy a Délvidék a miénk és a sok mészárlást amit elkövettek a magyarok ellen nem felejtjük és megtoroljuk! ;)
2019. máj. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
tanulj meg angolul. másodi legkönnyebb nyelv a világon
2019. máj. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A1 az elég lenne tanulnom? Vagy b1, b2?
2019. máj. 26. 10:17
 10/10 anonim válasza:
Boxol a csaj?
márc. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!