Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Le kéne zárnunk vagy 100%...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le kéne zárnunk vagy 100% beleadással ujra kezdeni?

Figyelt kérdés

1 éve van barátom, eleinte minden szép volt, de most tökre ellaposodott minden, a szex ami jó kb. Ugy érzem kiábrándultam belőle. Megbeszéltük, hogy mostmár mindketten úgy csináljuk, hogy jó legyen mindkettőnknek. Én is igyekszem, meg ő is, de ha együtt vagyunk akkor már nem érzem azt amit pár hónapja. Úgy érzem, hiába próbálkoznék, hogy a kedvébe járjak már nem tudok úgy csinálni. Régen ment magától, de már nem is vágyom rá.

Szeretem, de "megszoktam" ezt a lomha kapcsolatot és lehet, hogy csak az hiányozna amikor összebújtunk az ágyban.

Nem tudom mit tegyek, egy 22 éves nő.


2019. máj. 24. 12:18
 1/4 lilla64 ***** válasza:
100%
Talán még egy próbát megér az újrakezdés,de ha akkor se megy akkor jobb lezárni.Én igy tennék.
2019. máj. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ezt kár erőltetni, ebben ennyi volt. Előbb-utóbb valaki félrekúr, hogy történjen valami izgalmas.
2019. máj. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez már a vég kezdete...
2019. máj. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megválaszoltad igazából. Nem akarsz nem vágysz nem megy kész ennyi.
2019. máj. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!