Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok, ha párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok, ha párotok ezt mondaná nektek, miután egy szép felsőt csak miatta vennétek fel? Jogos ezen megsértődni?

Figyelt kérdés
Egy vékony pántos, nyitott hátú blúz...Párom azt reagálta, ezért egy arab országban vérezne a hátad. Nem kicsit képedtem el rajta.

2019. máj. 24. 15:06
 1/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
84%
Valami frappánssal visszavágtam volna.
2019. máj. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Ezt komolyan vagy viccesen mondta?
2019. máj. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Megmondtam volna, hogy még jó, hogy Európaban élünk. Aztán megtoldom egy minivel és elmegyek otthonról egyedül.
2019. máj. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Nekem van humorérzekem azt hiszen....
2019. máj. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Azt hogy ismerni kell a parodat, es akkor elkerülhetoek az ilyenek. Laktozerzekenynek se kedveskedsz egy doboz fagyival, ahogy ha tudod rola, hogy konzervativ, es nem teszi buszkeve, hogy mas ferfiak az utcan szemmel kurjak a nojet, akkor meg nem viselsz neki ilyen ruhakat, ha tetszeni akarsz neki.
2019. máj. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%

Az eszedbe se jutott, hogy poènkodott ugye ??

Nem is értem... van fap..a bőven.

2019. máj. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%
Én is a frappáns visszaváágst választottam volna, de én nem sértődök meg minden piti szarságon.
2019. máj. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nekem van humorom, de ezt speciel nem tartom viccesnek. Mondjuk nem sértődnék meg rajta vagy semmi ilyesmi, de ha ez poén, akkor én nem értem.
2019. máj. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!