Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a férfiak azokat a nőket becsülik meg akik átverik őket?

Figyelt kérdés
Én mindig őszinte vagyok, sose hazudtam semmiben, sose vertem át senkit, még se vagyok jó senkinek. A volt barátom azt mondta hogy az exe átverte, bánja hogy elb*****tt több évet, én meg át se vertem, még se becsült meg, és dobott 5 hónap után.
2019. máj. 24. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Ugyanezt a kérdést a másik nem is feltehetné fordítva.


A vitából azonban ebben az esetben kimaradok, mert unalmas már.

2019. máj. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

Ez nincs így.

Vannak ilyen papucsok, akik futnak valami gerinctelen rihe után, de nem általános.

2019. máj. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Mert az emberek nagy része hülye, ennyi a magyarázat.
2019. máj. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%
A rendes, normális emberek érzelmi téren sokszor vesztesek. Ilyen világot élünk.
2019. máj. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

Talán a legkézenfekvőbb magyarázat az, hogy a volt barátod nem tette túl magát az exén?

Ha a barátom panaszkodna az exeire, akkor én se várnék sok jót tőle.


Amúgy azt is elképzelhetőnek tartom, hogy a rossz kapcsolat után ilyen rossz a hozzáállása, kiábrándult, érthető módon nem bízik másba.


Abba bele gondoltál esetleg, hogy mégis honnan a frászból kellene tudnia, hogy te nem vered át és benned megbízhat???? Oké, hogy te ezt így elmondod magadról, de ő ezt mégis honnan kellene tudja rólad biztosra???? A legnagyobb csalók is néha szentnek állítják be magukat.

A férfi is több év után jött rá erre, aztán lehet úgy van vele, hogy köszöni szépen, nem kér ebből.

Nem tudhatja rólad se, hogy átvered-e, hiszen valószínűleg az exéről is kezdetben csupa szépet gondolt, aztán később mégis jött a csalódás. Szerintem nem tette túl magát ezen, emiatt cinikus, negatív, kiábrándult egy új kapcsolattal szembe, talán más nőkre is kivetíti az exével tapasztalt csalódást.

2019. máj. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mindenki ezt mondja és mindenki tagadja.


Azok mondják ezt mint te is akik ezt megélték, és magukból és a helyzetükből indulnak ki.


De ha körülnéz az ember több mint 7 milliárdan élnek a földön, és vannak köztük nagyon jó kapcsolatok is...

2019. máj. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van, aki alárendelődni szeret egy kapcsolatban.
2019. máj. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!