Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bele menjek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bele menjek egy barátság extrákkal kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokat, véleményeket szeretnék kérni!

Van egy srác ismerősöm,aki felhozta hogy mi lenne ha lenne köztünk egy ilyen szex kapcsolat. Vonzódunk egymáshoz ,eddig csak csók volt. Kicsit bizonytalan vagyok,mert eddig csak 1komoly kapcsolatom volt,annak is már 3éve... Nyilván nekem is nagyon hiányzik a szex ,de mégis félek..



2019. máj. 24. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Innne látom, hogy bele fogsz zúgni, úgyhogy ne.

De úgyis megpróbálod, hátha ő is beléd zúg, vársz, szenvedsz, de nem.

Időhúzásnak és tapasztalatnak jó lesz akkor is.

2019. máj. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem spórold meg magadnak a sírást. De mi hiába mondjuk, hogy ne. Hány évesek vagytok? Lesz még kapcsolatod, ami normális.
2019. máj. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ő 29F,én 20L
2019. máj. 24. 20:15
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Eh... Tartom a véleményem, hogy ennek csúnya vége lesz. 20 évesen nem vagy elkésve sehonnan.
2019. máj. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha társat keresel, és vágysz kapcsolatra, akkor ne menj bele.
2019. máj. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha megvan az esély arra, hogy beleszeretsz, akkor ne menj bele. Láttam már ilyen barátság extrákkal dolgot csúnyán végződni. A lány szerelmes lett, a srác meg tarotta volna magát az eredeti tervhez. Sírás lett a vége.

Van, aki alkalmas egy ilyen kapcsolatra, mert el tudja választani a testiséget az érzelmektől és van, aki nem. Neked kell tudnod, hogy te melyik típusba tartozol.

Én személy szerint nem tudok érzelem nélkül szexelni.

2019. máj. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
26%

Nem pont ilyen kapcsolatom volt, hanem szexkapcsolat. DE! Tisztáztam magamban, hogy ez miről is szól, ettől függetlenül jókat beszélgettünk, együtt aludtunk néha. Elkezdődött valamiféle érzelmi vonzalom, de sikeresen "megbeszéltem" magammal, hogy ez csak a testiségről szól.

Nekem nagyon jó tapasztalat volt önkontroll terén, meg egy kis önismereti útra is terelt. Csak ehhez már az indulásnál is biztos és kiegyensúlyozott lelkivilág kell. Ha kapcsolatra vágysz, akkor semmiképpen ne menj bele, mert nagyon fog fájni. De ha úgy érzed, egy kis kalandozás, új tapasztalat jól jöhet, akkor miért ne. Az is előfordulhat, hogy az ágyban katasztrófa lesz a dolog, és nem is akartok majd folytatást. Sose tudni. :D


27N

2019. máj. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!