Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne nézzenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne nézzenek gyereknek, ne kezeljenek gyerekként?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok egyetemista. Tudom nem vagyok öreg, nem tapasztaltam olyan sok mindent az életből, a tapasztalataim nem hasonlíthatóak egy 30-as ember tapasztalataihoz, stb. Nem is ez a célom.

Ennek ellenére gyerekkorom óta sokat voltam felnőttek között, sok problémát láttam ami közvetetten érintett. Őszintén nem gondolom magam gyerekes gondolkodásúnak, sok téma érdekel, szeretek tájékozódni, sok mindenről beszélgetni. Igyekszem többnyire racionális lenni. Nem mondom hogy hú de érettebb vagyok a koromnál mert ez nem igaz, de összességében éretlennek se mondanám magam.

Külsőleg általában fiatalabbnak néznek pár évvel, ezzel nem igazán tudok mit csinálni,

megszoktam.

A problémám az (egyrészt) hogy van pár ismerősöm akik néhány évvel idősebbek nálam és szokott lenni olyan érzésem hogy a nehány év korkülönbség ellenére (egyetemről ismerem őket amúgy ahol pedig pont azt tapasztaltam hogy az a néhany év fel sem tűnik) gyerekként kezelnek/néznek rám. Nem explicit módon, sose mondtak semmi sértőt de mégis így érzem.

Tetszik egy srác, őt is az egyetem kapcsán ismertem meg, pár évvel idősebb. Mindenkivel nagyon jófej, nagyon beszédes, kedves, stb. Mégis néha azt érzem hogy

gyerekként tekint rám. Sose mondott semmi olyat ez csak afféle megérzés.

Nyilván szeretném ha lehetne köztünk valami de amíg úgy látom hogy vannak akik gyerekként tekint rám ,vagy legalábbis nem potenciális barátnőjelöltként addig nagyon esélytelennek érzem. Es ez az önbizalmam is megcsorbítja.

Ne írjatok olyanokat jogy tegyen ki a mellem meg hasonlók mert nem ezt látom megoldasnak.

Mit tegyek hogy ne kezeljenek gyereknek, komolyan vegyenek?


2019. máj. 24. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
25%

Csak azt fogják gyereknek tekinteni aki valóban az. Világ életemben nálam minimum 5-10 évvel idősebbek társaságában voltam. Soha nem nézett senki gyereknek. A saját korosztályukból viszont volt néhány ember akiről még én is azt gondoltam, hogy nagyon éretlen még.

Hogyha valóban gyerekként tekintenek rád az azért van, mert az vagy. Vagy a gondolkodásmódod, vagy a kifejezési módod, vagy ahogy viselkedsz stb.

2019. máj. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Egyrészt nem tudom biztosra megmondani. Ez inkább csak afféle megérzés, sorok között néha így jön le.

Kifejezésmódom, viselkedésem nem szokott az lenni. Ha a barátaimmal vagyok általában jó a kedvem és sokat nevetünk lehet van aki ezt ennek veszi. De szerintem ez meg nem arra utal.

2019. máj. 24. 20:47
 3/5 anonim ***** válasza:
62%

Első körben építsd le azokat, akik lekezelőek veled.


Második körben menni fog minden magától, ha nem húz vissza senki.


Harmadik körben építsd vissza az embereket.


Velem is ez volt.. nem a korkülönbség miatt, és nem is direktbe, de folyton olyan elejtett megjegyzések” jujj ez nagyon nehéz, majd én megcsinálom” és “ezt inkább ne próbáld meg” szerintem neked nem menne” voltak, amik felőröltek.


Leépítettem őket, egyedül sikeresebb lettem, most kezdem visszaszedegetni az embereket, már egy ilyen megjegyzésük sincs, pedig sosem szóltam, hogy ezek zavarnak.


Senki sem tudja nálad jobban, hogy milyen vagy és mikre vagy képes.

2019. máj. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nalam ez a kulsosegekben nyilvanul meg.

Kicsit tobb smink, haj szepen, muszempilla korom, ruhazkodas

En se szeretnem h igy menjen de igy megy

2019. aug. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Tedd ki a puncid
2019. aug. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!