Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen barátnőt választanál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen barátnőt választanál magadnak, ha szabadon formálhatnád a külsejét és a jellemét?

Figyelt kérdés
2019. máj. 24. 22:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

Én két dolgot szeretnék:

-megbízhassak benne

-szeressen engem egy kicsit.

2019. máj. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Hát. Viselkedésre.


- Kb viselje el vagy szeresse azokat a dolgokat amiket én is, jó lenne ilyen témában sokat beszélgetni, filózni (bizonyos regények, Undertale, lengyel filmek, csak filó szintjén az összeesküvés-elméletek /értsd. nem megszállott "úh ott a titkosügynök" vagy "aids-et raknak a kólába" szinten, hanem csak úgy elgondolva), továbbá tetszene ha nem lenne kozmopolita vagy hipster.


Elárvult vagy leszedált szülei legyenek. Ha nem, akkor kapásból van 2 ember az életében akiktől hallja majd a "a barátod az milyen hülye, bezzeg a Mityu fia a Kismityu aztán mennyivel jobb, Audival jár!" stílusban.



Legyen valami saját hobbija amiben nagyon ügyes, támogathatom benne és tisztelhetem érte.


Élvezze az olyan geek dolgokat amiket én is pl. sokezerdarabos kirakós, őrült board game-ek, járjunk el ilyen krimiestékre stb.


Műveltség.


És azok amik nálam is alapok lennének ebben az esetben: hűségesség, bizalom és nyugodtság. És egy picit általános megvetés mindenki más irányába aki nem "mi" :D Járnánk az utat ódivatú esernyőinkkel, láncos zsebórával meg ilyenek...


Külső? Hát... Kb. mint Ginger Newson amilyennek alakítottam a Sims2-be anno. Esetleg csak simán fekete haj, egy tincs így kicsit "külön" így véletlenül, fehér bőr, vörös ajkak stb. enyhe sötét karikák a szeme alatt, enyhén hosszú szemfogak... Eh, ez megint egy kicsit Lydia Deetz külső lett ( [link]

2019. máj. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Külső: Nincs fix ideálom. A lényeg, hogy legyen rendben magával, ne legyenek komplexusai a külsejével kapcsolatban.

- Az öltözködése legyen változatos, de stílusos.

- Bejön, ha valaki változtatja sokszor a haját és az extrém színeket is kipróbálja.

- Ha nagyon kell valakit mondani, akkor Ariel Winter, a fogyása előtt.


Jellem: Ez egy olyan dolog, amiről órákat lehetne beszélni, szóval csak pár dolgot írnék a belső tulajdonságokról.

- Legyen intelligens. Érdekelje sok dolog és legyen nyitott.

- Legyen komoly, de gyerekes. Ha olyan a téma, akkor a legrosszabb időszakban is lehessen rá társként tekinteni. Ha nincs gond, akkor a hétköznapokban legyen játékos, hogy ne süppedjünk bele a szürkeségbe.

- Legyen hobbija. Bejön, ha valakinek van egy saját kis világa, amiről rajongva mesél. Olvashat, lehet sorozatrajongó, konyhatündér vagy csinálhat diy dolgokat. A lényeg, hogy élvezze és élvezettel tudjon róla mesélni.

- Legyen kreatív közös programok terén is. Amit nagyon hiányoltam az előző barátnőimnél, hogy elvoltak az átlagos randikkal és ennyi. Nem akartak túrázni menni, kalandparkba vagy csak úgy random valami érdekesebb helyre.

- Legyen határozott, de ne hisztis és akaratos. Ha valamiben nem értünk egyet, akkor a logika győzzön.

- Legyen gondoskodó. Ismerje ki az apróságaim és ezeket használja is. Szerintem ez nagyon sokat tud hozzátenni egy kapcsolathoz mindkét fél részéről. Pl. ha a másiknak érezhetően egy rossz időszaka jön, akkor egy személyes apró meglepetés sokat segíthet.

- Legyen bújós.

- És a szex. Fontos dolog egy kapcsolatban. Ne legyenek tabuk, élvezzük és próbáljunk ki sok dolgot.

2019. máj. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

nos a barátnőmnek csak 1-2 dolgot változtatnék meg


külsőre hogy tudja a mell méretét változtatni! :D

nem akarom örökre hogy nagy legyen neki mert szeretem a kicsi melleit de alkalmanként megnézném milyen lenne nagyobb mellel


belsőre meg....

mielőtt összejöttünk volna volt pár rossz tulajdonsága bárcsak az meg sem történt volna! (nem a legnagyobb bűn amit ellehetett követni de akkor is olyan dolog amit nem szeretek fel fújom kicsit de ilyen vagyok! öntörvényű vagyok de rá tudtam birni a változásra! de akkor is megtörtént meg történt és eszembe jut mindig hogy milyen is volt én előttem)

2019. máj. 25. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Mindenféleképpen egy hasonlót:

[link]

2019. máj. 25. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én egy átlagos lányt választanék külsőre. Ami számomra sokkal fontosabb lenne az az, hogy legyen kedves, mosolygós és alapjáraton az a megelégedett, boldog típus. Ezek a belső tulajdonságok megszépítik a csajokat. Ja és szeressen engem nagyon és az sem baj ha egy kicsit romantikus.
2019. máj. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Legalább 180 cm magas, barna vagy fekete hosszú hajú, vékonyabb-karcsúbb alkatú, helyes arcú.


Belsőre kedves, aranyos, fészekrakó és anyai ösztönökkel. Normális, élhető személyiségű, akivel együtt lehet létezni hosszabb távon.

2019. máj. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Gyere, megsúgom.
2019. máj. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#3 aska, ilyen nő nincs :)
2019. máj. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Külsőre simán ne legyen elhízva

Szóval lehet rajta felesleg, ha pl. alacsony, de legyen csípője.


Belsőre meg ne legyen ez a mai pênzmániás, külföldi nyaralásban, autóban, ruhákban és smink mennyiségben örömet kereső csaj, akivel a munkán, a "beülős" programon és a penzkoltesen kívül semmit nem tudsz csinálni.

2019. máj. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!