Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy párkapcsolatban levő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolatban levő férfit nem zavar, ha egy másik nő írogat neki? (többi lent)

Figyelt kérdés
A nő tudja, hogy van a férfinak barátnője, de úgyis írogat neki hetente többször. A férfi is tudja, hogy a nőnek bejön, de ez részéről nem kölcsönös, a barátnőjét szereti. Mindig a nő kezdi a beszélgetést, a férfi inkább csak válaszolgat, néha visszakérdez. A férfi viszont egyszer sem szólt, de nem is utalt rá a nőnek, hogy hagyja abba az írogatást, vagy hogy zavarja, pedig egy fél éve biztos tart ez az állapot. Ez hogy lehet? Ennyire nem akarja megbántani a nőt, hogy tűri az írogatást?
2019. máj. 25. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Férfiként én ezt haverságnak fognám fel. Az irogatással még nincs semmi, ha a nő nem nyomul határozottan, csak beszélget.


Szerintem úgy van vele, hogy majd elmúlik a vonzalom, ha nem viszonozza, és utána marad a baráság

2019. máj. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Az "írogatás" az új bökés? Vagy az új flört?


Ha mindenki azt hiszi a csevegési listámban, hogy flörtölök vele, akkor az nagy baj.

2019. máj. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Van több opció is:


- csak haverkodik vele; mekkora orgia lenne a világ, ha minden nő és férfi aki az ellenkező nemmel beszélget akarba valamit a beszélgetésen túl :D

- nem akarja megbántani

- nem akar semmit tőle, de élvezi a helyzetet, hogy egy nő a figyelmével kitünteti

- talonban tartja, egyszer egy dhugásra jó lehet

2019. máj. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Ha ezzel baja lenne a pasinak, már elküldte volna valamerre. Ez lehet köztük szimpla jó viszony, illetve az is lehet, hogy megdugná, élőben meg még a lovat is adja a csaj alá. Nem vagy ott.
2019. máj. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én nem szívatnám ezzel a barátnőmet, megkérdezném a nőtől, hogy mi van (bár az írogatásból azért általában elég egyértelmű szokott ez lenni), és ha érdeklődik a nő, akkor megmondanám neki, hogy bocs, de nekem barátnőm van, kedves vagy, de miatta nem szeretném hogy irkálj. Persze az ego-nak jó, attól függ, ki hogy éli meg, mennyire van szüksége ilyenre.
2019. máj. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!