Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érez valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nademato kérdése:

Szerintetek érez valamit?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm akit nagyjából 2 éve ismerek. Nem sűrűn találkozunk ugyan is messze lakunk egymástól. A lényeg, hogy ő nagybátyám egyik legjobb haverja, akivel többször jártunk együtt buliba. Volt olyan alkalom, hogy simogatta a lábam, vagy mondta, nálam akar aludni. (nyilván ebből semmi nem lett) Nem tudom mi tevő legyek mert nagyon bejön és egyfolytában rá gondolok. Megyünk fesztiválozni lassan és ő is ott lesz. Viszont úgy gondolom ha akarna kapcsolatot már lépett volna, vagy talán nem mer mivel a haverja rokona vagyok? Ő 28 éves én 22. Egyébként tök jókat szoktunk beszélgetni de én már kezdem feladni. Tanácsot tudnátok adni? Köszönöm :)

2019. máj. 25. 19:03
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Kanosságot. Tanács: a fesztiválra vigyél gumit és ne ess bele nagyon. De ezt most tök komolyan.
2019. máj. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!