Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vidéken, a lepukkantabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vidéken, a lepukkantabb részen tud mást tenni egy szép lány/nő?

Figyelt kérdés

Kb ilyen kategóriájú leányzó:

[link]


van vagy 800 követője, kb minden fotójához odaír egy fogatlan, 3 műszakban néha melózó, amúgy lomizásból mellékjövedelmező illető, hogy: "jok a labaidd baby. "

Van egy különösen aktív, vagy 120 kilós rajongója, szamurájkarddal, csicsás házzal, 20 éves audi 2.5tédéí.


A lánynak van vagy 4 gyereke, az összes fotóján a háttérben egy düledező bódé, az élettársa fűkaszálásból él.


Hogyan tudna kiszakadni egy ilyen közegből egy szép nő?

Gondolom esélye nincs rá.


Valami erdészeti szakközépben végzett, beiratkozott főiskolára is, de abbahagyta.


Már ezt a hátteret tette ki a profiljára:

[link]



2019. máj. 26. 07:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A tanulás, munka, és fogamzásgátlás jó ötlet lett volna.
2019. máj. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30%
Tanulni kellett volna és nem fogamzásgátlót szedni. Tanulni meg nem késő.
2019. máj. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Hááát...négy gyerek mellett segélyből tengődve nem fog elkezdeni egy fizetős OKJ-t.

Gyárba se fog menni három szakba, hiába lenne szállás is, mert ugye ott a négy gyerek.

Eleve ott van kerékkötőnek az élettársa. Nem fog kilépni és elköltözni, mert nincs hova, nincs miből.

És akkor most tessék irigyelni, hogy egy jó nőnek minden az ölébe pottyan, meg sorban állnak előtte a pasik, csak választania kell. Annyira megy vele, hogy jó esélye van rá, hogy az élettársa elkezdi futtatni.

2019. máj. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Arrafele a gyerekeknek a használt cuccait árulják fillérekért, gyógyszertár sehol, valami csávókám biztos elvinné a gyógyszertárba valahova...lehet, így jött össze a 4 gyerek. Recept nélkül ki sem adják, gumi meg....haha.
2019. máj. 26. 07:57
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Most néztem meg, 2023-ig jó a gumi, amit vettünk. Előre is meg lehet venni, akkor is, ha csak három havonta egyszer jut el egy patikába.

Aki ennyire ostoba, annak azért jött össze a jó sok gyerek fiatalon, mert azt hitte, hogy a családi pótlék és a fő állású anyaságira adott pénz kényelmes megélhetést ad.

Ugyanis a gyerek itt is, ott is, még Indiában is úgy jön össze, hogy védekezés nélkül szexelnek. Akinek nincs pénze gumira, de gyereket nem akar, az nem fog dugni. Ott a 69, teljesen biztonságos, és mindkettő élvezi. De ha ennyi esze nem volt...

2019. máj. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Ez neked szép nő? Új égők voltak a szoliban vagy mi? Nem lesz balek akin élősködhet élete végéig, utánfutós nőként felejtős a dolog.
2019. máj. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Tele a világ szép nőkkel, akiknek nincs 4 gyereke, de több az esze.
2019. máj. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Rockarc ***** válasza:
100%

Miert lenne a szepsege a kiemelo tenyezo a kozegbol? Mondok rosszabbat, az ember altalaban ragaszkodik ahhoz a kornyezethez, ahol felnott. Akarmennyi csalodas is erte, az az egyetlen, amit ismer, es sose lesz batorsaga atlepni az arnyekat. Mondhatni amikor megszuletett, mar akkor majdnem biztos volt, hogy ez lesz a sorsa, a szepseg az csak mellekesen jott a csomag melle.


43F

2019. máj. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Egyetértek az első válaszolóval.

Hamarabb kellet volna gondolkodnia a lánynak,és nem gyereket szülni a nyomorba.

De persze, sokkal egyszerűbb játszani a mártirt,mint tenni magunkért valamit. Ő választotta ezt.

Egyébként, nem tudom ki hogy van vele, de szerintem, nem egy "kiemelkedő szépség".

2019. máj. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

[link]


Akkor itt egy másik, itt se jó? :)

Szerintem eléggé ott van.


Arra gondoltam, hogy úgy rátapadnak vidéken a szebb lányokra a gyogyósok, hogy képtelen menekülni előlük.


Vidéken vagyok én is sajnos, Bp-ről költöztem le(de minek...) hallok látok itt olyanokat, hogy nem egyszerű.

2019. máj. 26. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!