Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon rosszul érzem magam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rosszul érzem magam, én nem vagyok ez a típus. Szerintetek sem akar ezek után már semmit?

Figyelt kérdés

Szóval ismerkedek egy férfival, már találkoztunk előtte is vagy 2szer, órákat beszélünk telefonon stb.

Tegnap is találkoztunk egy ideig jól elis beszélgettünk csak hogy aztán elcsattant egy csók még egy stb. Sajnos nekem meg volt, na mindegy és ő már nagyon állt! Ezért sajnos én idióta kielégítettem. Ez szerintem nagyon gáz, én soha ilyet nem csináltam. Szerintem én ezek után nem is fogok neki írni, biztos azt hiszi hogy most egy sz****K**** vagyok


2019. máj. 26. 08:01
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Biztos nem hisz ilyesmit, nincs ezzel semmi gond.
2019. máj. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Ez egy nagyon kedves gesztus tőled, a pasik értékelik ezt.
2019. máj. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 lilla64 ***** válasza:
34%
Történt már ilyen,nyugi,nem te vagy az első.Miért volnál k...a?
2019. máj. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
19%
Ha ez miatt nem akar tőled semmit, akkor szerintem alapból sem akart volna. Ne agyalj ezen, nem történt ezzel semmi olyan amit szégyelned kéne. Ha normális, akkor biztos hogy nem gondolja hogy k.rv@ vagy. Ha pedig idióta, akkor nem veszítesz vele semmit!
2019. máj. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Ettől nem vagy k**rva egyáltalán. Igényt tartott rá, gondolom nem erőltette mert megvolt a kölcsönös vonzalom, és ha nem akartad volna nem tetted volna meg. meg miért ne akarna ha neki is, meg neked is jól esett?
2019. máj. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
Mert szerinted ő mit akart? Hány évesek vagytok?
2019. máj. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Nyugi, ha ismerkedeskor mar a szadba adta, csak akkor hallasz rola ujra, ha nem adhatja maseba. ;D
2019. máj. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
45%
szerintem viszont k**** vagy, nem dobnálak amúgy, néha megfújátnám veled a hangszert. stabilra nem kellenél.
2019. máj. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Rockarc ***** válasza:
0%

Nyugi, a ferfiak tobbsegenel ez nem negativ, amit csinaltal. Amelyiknel az, azzal meg nem veszitesz semmit. Viszont ha tudod, hogy ennyire be vagy indulva valakire, akkor inkabb tedd at egy hettel kesobbre a randit, legalabb az elso alkalomra, menjel tutira.


43F

2019. máj. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!