Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Boldog vagy boldogtalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldog vagy boldogtalan párkapcsolatban/házasságban élsz?

Figyelt kérdés

Hogyan jellemeznéd?

Ha boldogtalan, miben rossz?


2019. máj. 26. 17:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%

Boldog ;)

Kiegyensúlyozott !

Izgalmas ;)

2019. máj. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Kiegészítve még egy kérdés: mióta tart?
2019. máj. 26. 17:24
 3/16 anonim ***** válasza:
80%

Boldog.

10 éve, tényleg minden oké :)

2019. máj. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%

Nagyon boldog, változatos, rengeteg izgalmas beszélgetéssel és vitával (nem veszekedéssel, vitával!), ugyanakkor biztonságot adó és megnyugtató.

5 éve tart.

2019. máj. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
55%
Boldog vagyok és szerelmes. A férjem a legjobb barátom, a leghülyébb haverom, a legjobb szeretőm és a legfőbb cinkosom egyszemélyben, emellett a gyerekek legcsodásabb édesapja. 12 éve vagyunk együtt, 10 éve házasok. 😊
2019. máj. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%

"Tökéletesként" jellemezném. (Semmi nem tökéletes, de ha valami nagyon közel van hozzá akkor ez az.)

9 éve boldogok vagyunk együtt, rengeteget randizunk, romantikázunk, veszekedni szerintem még soha nem veszekedtünk, problémáink sem nagyon voltak annyira egyforma az értékrendünk. Ennyi év után is lángoló szerelem van közöttünk.

2019. máj. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
65%
az emberek 60%-a boldogtalan a kapcsolatban. de ők nem merik leírni. mindenesetre jó azt olvasni, hogy vannak akik tényleg boldogok.
2019. máj. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%
Én le merem írni, nem túl boldog, de boldogabb, mint egyedül. Férfi-nőként megszűntünk létezni, el se tudom már képzelni, hogy hozzám nyúljon, más férfibe vagyok szerelmes. Viszont remek apa és mellettem áll a munkahelyi gondjaimban. Nem tudom, elválunk-e, de szerintem nem, mert nem tehetjük meg.
2019. máj. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
67%
ui: 11 éve vagyunk együtt, de kb. 3 éve nincs köztünk semmi
2019. máj. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%
Én is csatlakoznék a boldogtalanok táborához. 18 éve vagyunk együtt, unalmas, kiszámítható, szexmentes. Már eleve tudom hogy a napi teendők elvégzésével letelt a nap, semmi hülyülés, semmi lazulás. Havi egy kötelező 10 perces, érzelemmentes szex, de inkább társas maszturbációnak nevezném. Alapvetően jó lenne az egész, mert emberileg maximálisan támogatjuk egymás, és a családért mindent megteszünk. Válás sosem volt opció, jelenleg sem az. Viszont a szexualitás hiánya erősen lehúz.
2019. jún. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!